Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej. Pierwszy odcinek specjalny "Euforii" już jest dostępny na HBO GO

"Euforia" (Fot. HBO)

0

Świętowanie z Zendayą czas zacząć. HBO GO wypuściło wcześniej odcinek specjalny "Euforii" poświęcony Rue. Czego powinniście spodziewać się po "Trouble Don't Last Always"?

"Euforia" przyzwyczaiła nas do ekstremalnych klimatów – ale nie tym razem. Na HBO GO już znajdziecie pierwszy z dwóch odcinków specjalnych, który jest wyraźnie bardziej kameralny niż 1. sezon serialu.

Euforia – o czym jest odcinek specjalny serialu?

W "Trouble Don't Last Always" zobaczycie Rue (Zendaya, laureatka nagrody Emmy za tę rolę) w czasie świąt Bożego Narodzenia niedługo po tym, co działo się w finale 1. sezonu. Przypomnijmy, Jules (Hunter Schafer) zostawiła przyjaciółkę na dworcu, a ta znów sięgnęła po narkotyki. Czy w czasie świąt da radę się pozbierać?

Tak właśnie sugeruje zwiastun, w którym nasza bohaterka zwraca się po pomoc do Alego (Colman Domingo) i widzimy ich, jak siedzą w całodobowej jadłodajni. "Może mi się należało" – mówi Rue. Czy Ali będzie w stanie ją przekonać, że to nieprawda?

Autorem scenariusza i reżyserem "Trouble Don't Last Always" jest twórca "Euforii" Sam Levinson. Ten odcinek i drugi, który na razie nie ma daty premiery (a który prawdopodobnie skupi się na Jules), nie są częścią 2. serii "Euforii". Zendaya określiła je jako odcinki pomostowe.

Zdjęcia do 2. sezonu "Euforii" nie zdążyły się rozpocząć, kiedy wybuchła pandemia. Ekipa była na etapie wspólnego czytania scenariusza i przymiarek kostiumów, kiedy zaczęto wprowadzać lockdown. Od rozpoczęcia zdjęć dzieliło ich "dosłownie dwa dni", jak mówiła Zendaya. Wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa wróci na plan.

Odcinek specjalny Euforii od dziś na HBO GO