Taylor Kitsch i Michael C. Hall w trailerze "Pokonanych" – serialu Canal+ o Berlinie tuż po II wojnie światowej

"Pokonani" (Fot. Canal+)

W Nowy Rok na Canal+ wystartują "Pokonani", serial dziejący się w zrujnowanym wojną Berlinie w 1946 roku. W znakomitej obsadzie m.in. Taylor Kitsch i Michael C. Hall. Zobaczcie zwiastun.

Podobał wam się "Babylon Berlin"? To teraz czas zobaczyć, co działo się w tym samym mieście 20 lat później. 1 stycznia na Canal+ Premium, a także na platformie VoD Canal+ wystartuje nowy serial "Pokonani" ("The Defeated", wcześniej "Shadowplay"), którego akcja dzieje się w Berlinie tuż po II wojnie światowej. To miasto, gdzie nie ma już instytucji, nie ma porządku, praw ani żadnych świętości.

Pokonani – zwiastun serialu z Taylorem Kitschem

Wszystko zaczyna się latem 1946 roku, kiedy to amerykański gliniarz Max McLaughlin (Taylor Kitsch, "Detektyw") przybywa do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Max ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu, a pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss, "Kobieta w Berlinie"). Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher, Al Capone powojennego Berlina (Sebastian Koch, "Homeland").

Max poszukuje także zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green, "Quarry"), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami. Wsparciem dla policjanta ma być stacjonujący w Berlinie konsul Tom Franklin (Michael C. Hall, "Dexter"). Max nie wie jednak, że jest wykorzystywany jako pionek w otwarciu zimnej wojny.

Twórcami składającego się z ośmiu odcinków serialu są Björn Stein i Måns Mårlind ("Most nad Sundem", "Midnight Sun"), a w obsadzie znajduje się jeszcze m.in. Tuppence Middleton ("Downton Abbey").

Premiera serialu Pokonani 1 stycznia na Canal+

REKLAMA