Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Dzicz", "Euforia", "Profesor Iglesias" i inne premiery

"Dzicz" (Fot. Amazon)

Przed nami bardzo spokojny tydzień w serialach. Podczas gdy telewizyjną premierę będzie mieć odcinek specjalny "Euforii", już dostępny na HBO GO, w serwisie Prime Video pojawi się "Dzicz".

Czas na świąteczną przerwę w serialach. Pewnie już wiecie, że HBO GO wypuściło wcześniej odcinek specjalny "Euforii", podczas gdy data telewizyjnej premiery pozostała bez zmian. Na Netfliksie powróci "Profesor Iglesias", a na Amazon Prime Video zadebiutuje nieźle zapowiadający się młodzieżowy serial "Dzicz". A dla tych, którzy przegapili ten tytuł kilka lat temu, Epic Drama pokaże "Żywych i umarłych".

Euforia (odcinek specjalny 1) – już dostępne na HBO GO, 7 grudnia na HBO

"Euforia" powraca z pierwszych z dwóch odcinków specjalnych, "Trouble Don't Last Always". Zobaczycie w nim Rue (Zendaya) w czasie świąt Bożego Narodzenia niedługo po tym, jak Jules (Hunter Schafer) zostawiła ją na dworcu. W odcinku pojawia się także Ali (Colman Domingo). Odcinek już można obejrzeć na platformie HBO GO, telewizyjna premiera na HBO Polska jutro.

Dzicz (nowość) – 11 grudnia na Amazon Prime Video

"Dzicz" ("The Wilds") to nowy serial młodzieżowy Amazona o grupce nastolatek z różnych środowisk, które muszą przetrwać na bezludnej wyspie po katastrofie samolotu. W obsadzie znajdują się m.in. Sophia Ali ("Chirurdzy"), Shannon Berry ("Offspring"), Reign Edwards ("MacGyver"), Helena Howard ("Don't Look Deeper") i Erana James ("Golden Boy"), a twórczynią jest Sarah Streicher ("Daredevil").

Żywi i umarli (serial BBC) – 13 grudnia na Epic Drama

Za tydzień na Epic Drama zawitają "Żywi i umarli" ("The Living and the Dead"), składający się z z sześciu odcinków wiktoriański horror BBC, którego twórcami są Ashley Pharoah i Matthew Graham ("Życie na Marsie"). W rolach głównych Colin Morgan ("Przygody Merlina") jako pionierski psycholog Nathan Appleby i Charlotte Spencer ("Nędznicy") jako jego żona Charlotte. Serial rozgrywa się w 1888 roku w Somerset w Anglii, którego społeczność stoi na skraju zmiany – między przestarzałymi sposobami uprawy ziemi, a uprzemysłowioną przyszłością.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Profesor Iglesias (sezon 3) – premiera 8 grudnia na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Pennyworth (sezon 2) – premiera 13 grudnia w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA