HBO zapowiada drugi odcinek specjalny "Euforii" skupiający się na Jules. Poznaliśmy datę premiery i tytuł

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" powróci w styczniu z drugim ze swoich odcinków specjalnych. HBO podało datę premiery, a także tytuł i krótki opis odcinka opowiadającego o Jules w czasie świąt.

Na HBO GO możecie już oglądać zachwycający odcinek specjalny "Euforii" o Rue, a w styczniu zobaczymy, jak potoczyły się losy Jules (Hunter Schafer), po tym jak wyjechała, zostawiając swoją przyjaciółkę na peronie.

Euforia – HBO zapowiada odcinek specjalny o Jules

Jak podało HBO, premiera odcinka zatytułowanego "F–k Anyone Who's Not a Sea Blob" planowana jest na niedzielę 24 stycznia (w Polsce dzień później). Spotkamy w nim Jules w okresie świąt Bożego Narodzenia, jak analizuje kończący się rok. Hunter Schafer jest współautorką scenariusza, wraz z twórcą serialu Samem Levinsonem, a także znajduje się w ekipie producentów wykonawczych odcinka. Odcinek powstał z zachowaniem obostrzeń obowiązujących w czasie pandemii.

Euforia odcinek specjalny Jules

Odcinki specjalne "Euforii" nie są częścią 2. sezonu, Zendaya określiła je jako odcinki "pomostowe". Zdjęcia do 2. sezonu nie zdążyły się rozpocząć, kiedy wybuchła pandemia. Ekipa była na etapie wspólnego czytania scenariusza i przymiarek kostiumów. Wciąż nie wiadomo, kiedy możliwy będzie powrót na plan.

Euforia – premiera drugiego odcinka specjalnego 25 stycznia w HBO

REKLAMA