10 najpopularniejszych seriali na HBO GO w 2020 roku. "Wataha" nie do pokonania, a tuż za nią "Westworld"

"Wataha" (Fot. HBO)

Lista najpopularniejszych seriali platformy HBO GO w tym roku nie pozostawia wątpliwości, że Polacy najchętniej oglądają rodzime produkcje. Wysoko jest też "Westworld", "Outsider" i starsze hity.

HBO podzieliło się listą seriali, które Polacy najchętniej oglądali w tym roku w serwisie HBO GO. Stworzono ją na podstawie danych z okresu styczeń-listopad.

10 najpopularniejszych seriali HBO GO w 2020 roku

Numerem 1 okazała się polska "Wataha", a dokładniej jej 3. sezon, nagrodzony Orłem w kategorii Najlepszy serial fabularny. Z serialem o bieszczadzkiej straży granicznej przegrały dwa zagraniczne hity: 3. sezon "Westworld" i "Outsider" Stephena Kinga. Co ciekawe, nie wszystkie seriale w zestawieniu to tegoroczne nowości. W dziesiątce znalazło się również miejsce dla trochę starszych produkcji, jak "Czarnobyl", "Gra o tron" czy też "Ślepnąc od świateł".

1. "Wataha"
2. "Westworld"
3. "Outsider"
4. "Wychowane przez wilki"
5. "Czarnobyl"
6. "Gra o tron"
7. "Od nowa"
8. "Nowy papież"
9. "Ślepnąc od świateł"
10. "Zero Zero Zero"

seriale hbo go 2020

Oprócz seriali poznaliśmy także listę najpopularniejszych filmów na HBO GO w 2020 roku (nie wszystkie są wciąż dostępne w serwisie). Wygrywa Quentin Tarantino.

1. "Pewnego razu... w Hollywood"
2. "Aquaman"
3. "Narodziny gwiazdy"
4. "Czarownica 2"
5. "Avengers: Koniec gry"
6. "Men in Black: International"
7. "Spider-Man: Daleko od domu"
8. "Shazam!"
9. "Bad Boys for Life"
10. "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"

Wśród seriali dokumentalnych rządzą "McMiliony", "Leaving Neverland", "Przysięga", "Agenci chaosu" i "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta". Z kolei najpopularniejsze filmy dokumentalne na HBO GO w tym roku to: "I młodzi pozostaną", "Co się wydarzyło 11 września", "Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa", "Lekcja miłości" oraz "Postprawda: Dezinformacja i koszt fake newsów".

REKLAMA