Sam Heughan i Graham McTavish z "Outlander" chcą was dziś ogrzać. Zobaczcie film promujący "Men in Kilts"

"Men in Kilts" (Fot. Starz)

Potrzebujecie może chwili spokoju i ciepła? Dokładnie to zapewni wam godzinny (!) film promocyjny "Men in Kilts", w którym Sam Heughan i Graham McTavish z "Outlander" siedzą przy kominku.

Szklaneczka whisky, dobra książka i ogień trzaskający w kominku – Sam Heughan i Graham McTavish z serialu "Outlander" udowadniają, że proste przyjemności są najlepsze. A my możemy mieć ich namiastkę na ekranie, nawet nie posiadając własnego kominka.

Sam Heughan i Graham McTavish jako Men in Kilts

Godzinne wideo (polecam odpalić na drugim ekranie, jeśli możecie), w którym największą gwiazdą jest palące się drewno, promuje "Men in Kilts", program podróżniczy obu aktorów prezentujący uroki Szkocji. Jeśli jesteście spragnieni akcji, wiedzcie, że od czasu do czasu kamera pokazuje Heughana i McTavisha, oczywiście w kiltach, jak czytają książki, oglądają mapy, popijają whisky. Czysta sielanka!

"Men in Kilts: A Roadtrip with Sam and Graham", które dostało w czerwcu zamówienie na osiem odcinków, powstaje w przerwie między sezonami "Outlander". Sam Heughan i Graham McTavish pokażą widzom stacji Starz różne zakątki Szkocji i zapoznają nas z historią i kulturą tego kraju. W programie będą rozmowy z lokalnymi artystami, zwiedzanie miejsc, które niekoniecznie znane są każdemu turyście, i oczywiście mnóstwo kiltów.

Premiera Men in Kilts planowana jest na 2021 rok

REKLAMA