"WandaVision" wygląda jak największe szaleństwo od czasów "Legionu" – zobaczcie nowy zwiastun serialu

"WandaVision" (Fot. Disney+)

0

Pora zwrócić oczy na "WandaVision", bo to może być najciekawsza premiera początku 2021 roku. Nowy zwiastun zapowiada pokręcony miks produkcji superbohaterskiej z sitcomem.

Dziś w nocy odbył się Dzień Inwestora Disneya, podczas którego poznaliśmy imponujące plany serialowe Disney+. Będą nowe seriale ze świata "Gwiezdnych wojen", w tym spin-off "The Mandalorian", w którym Rosario Dawson powróci jako Ahsoka, oraz "Lando" o Lando Calrissianie. Będą też kolejne seriale marvelowskie, w tym "Secret Invasion" z Samuelem L. Jacksonem. A wcześniej ruszą projekty już zapowiedziane, jak "The Falcon and the Winter Soldier", "Loki" i "WandaVision".

WandaVision – nowy zwiastun serialu Marvela

Ten ostatni serial dostał właśnie nowy zwiastun, w którym zapowiada się jeszcze lepiej niż do tej pory. Miks klasycznych sitcomów w stylu "I Love Lucy" z Kinowym Universum Marvela wygląda jak kompletny odlot – ewentualnie największy eksperyment Marvela od czasów "Legionu". Kevin Feige z MACU potwierdził również powiązanie serialu z filmem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

W "WandaVision" powrócą Elizabeth Olsen i Paul Bettany jako Wanda Maximoff i Vision, którzy po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry" mieszkają na typowym amerykańskim przedmieściu z lat 50. W pewnym momencie zaczynają podejrzewać, że nie wszystko tutaj jest takie, jakim się wydaje.

W obsadzie są także Kat Dennings jako Darcy Lewis (pojawia się w zwiastunie), Randall Park jako agent Jimmy Woo, Kathryn Hahn ("Transparent") jako wścibska sąsiadka i Teyonah Parris ("Survivor's Remorse") w roli dorosłej Moniki Rambeau.

Premiera WandaVision 15 stycznia 2021 na Disney+

WandaVision serial