Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? 5. sezon "The Expanse" startuje na Amazon Prime Video

"The Expanse" (Fot. Amazon Prime Video)

Czas na przedświąteczne pustki w ramówkach. Najbliższy tydzień będzie należał do "The Expanse", a tymczasem za oceanem premierę będzie mieć serialowy "Bastion" Stephena Kinga.

Na ten tydzień długo czekali fani "The Expanse": uratowany przez Amazon serial powraca z 5. sezonem. W USA startuje też "Bastion", ale to niestety kolejna w tym roku premiera serialowa, której polscy widzowie nie mogą oglądać na bieżąco.

The Expanse (sezon 5) – 16 grudnia na Prime Video

"The Expanse" powraca z 5. sezonem. Zobaczymy w nim, jak ludzie opuszczają Układ Słoneczny w poszukiwaniu nowych domów i fortun w światach poza Pierścieniem podobnych do Ziemi, a wysoką cenę za stulecia eksploatacji Pasa w końcu trzeba zapłacić. Dla załogi Rocinante i przywódców Planet Wewnętrznych i Pasa przyszłość i teraźniejszość zbiegają się, przynosząc wyzwania, które mają reperkusje w całym Układzie Słonecznym. Model emisji będzie taki jak w przypadku "The Boys": najpierw trzy odcinki, potem po jednym co tydzień. Finał – 3 lutego.

The Stand (nowość CBS All Access) – 17 grudnia w USA

"The Stand", czyli serialowy "Bastion" Stephena Kinga, opowie o świecie po apokalipsie wywołanej śmiercionośnym wirusem i rozgrywającej się w nim walce dobra ze złem. Alexander Skarsgård zagra Randalla Flagga, demoniczną postać, pojawiającą się we snach tych, którzy przeżyli. Whoopi Goldberg wcieli się mającą wizje od Boga Matkę Abagail. W obsadzie są też m.in. James Marsden, Amber Heard, Daniel Sunjata i Jovan Adepo. Serial na razie nie ma polskiej daty premiery.

REKLAMA