Jared Padalecki jako Walker, nowy strażnik Teksasu – zobaczcie zwiastun serialu CW

"Walker" (Fot. CW)

Kiedyś "Strażnik Teksasu" był przedmiotem żartów, dziś ma twarz Jareda Padaleckiego z "Supernatural". Aktor zaprezentował pierwszy zwiastun serialu "Walker".

Czy w dzisiejszej telewizji jest miejsce na nowego "Strażnika Teksasu"? Według szefów stacji CW – jak najbardziej. "Walker" startuje za oceanem już 21 stycznia, a na razie mamy pierwszą zapowiedź.

Walker – Jared Padalecki jako strażnik Teksasu

Zwiastun zaprezentował z dumą grający główną rolę Jared Padalecki, który napisał, że włożył w serial całe swoje serce. Aktor znany z "Supernatural" zagra nową wersję strażnika Teksasu Cordella Walkera, wdowca i taty dwójki dzieci, kierującego się własnym kodeksem moralnym. Kiedy Walker wraca do Austin po dwóch latach pracy pod przykrywką, okazuje się, że tutaj czeka go jeszcze więcej pracy.

Lindsey Morgan ("The 100") zagra Micki, partnerkę Walkera z pracy, która była w wojsku i w policji i dobrze wie, co to znaczy dyskryminacja ze względu na płeć. Keegan Allen ("Pretty Little Liars") pojawi się w roli Liama, młodszego brata Cordella, konserwatywnego geja, który właśnie dostał awans w biurze prokuratora. Mitch Pileggi ("Supernatural") zagra ojca Walkera. W roli zmarłej żony zobaczymy Genevieve Padalecki ("Supernatural"), z kolei Matt Barr ("Valor") wcieli się w najlepszego kumpla Walkera.

Oryginalny "Walker, strażnik Teksasu" był serialem CBS emitowanym przez siedem sezonów, od 1993 do 2001 roku. Tytułową rolę grał Chuck Norris.

Premiera serialu Walker 21 stycznia w USA

REKLAMA