Barack Obama podał listę seriali, które ostatnio ogląda. Efekt? Ogromny wybuch radości w ekipie "The Boys"

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

"The Boys", "Dobre Miejsce" i "Better Call Saul" należą obecnie do ulubionych seriali byłego prezydenta USA Baracka Obamy. Zobaczcie, jak zareagował na to Antony Starr i jego koledzy.

Za czasów rządów Baracka Obamy tradycją było podawanie, co czyta i ogląda prezydent USA. Czasy się zmieniły, ale Obama, który właśnie napisał książkę "A Promised Land", pierwszy tom swoich wspomnień, wciąż jest fanem dobrych seriali.

Barack Obama ogląda The Boys i Dobre Miejsce

W rozmowie z Entertainment Weekly były prezydent wymienia, co ostatnio oglądał:

– "Better Call Saul" ze względu na świetne postacie i pokazywanie ciemnej strony amerykańskiego snu. "Dobre Miejsce" – to mądre i urocze połączenie głupiutkiej komedii i wielkich pytań filozoficznych. A także "Watchmen" i "The Boys" za to, jak przewracają do góry nogami superbohaterskie konwencje, pokazując kwestie rasowe, kapitalizm i problematyczne efekty władzy korporacji i środków masowego przekazu. A, i play-offy NBA – w końcu to kosz!

Efektem tej krótkiej wypowiedzi Obamy jest prawdziwy wybuch radości ekipy "The Boys". Cieszy się showrunner Eric Kripke, a razem z nim cieszą się gwiazdy superbohaterskiego serialu Amazona. "Skoro 'The Boys' jest wystarczająco dobre dla Obamy, to znaczy, że jest wystarczająco dobre – napisał Antony Starr.

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA