Twórcy "Dark" zapraszają do Europy po apokalipsie. Zobaczcie zwiastun nowego serialu "Plemiona Europy"

"Plemiona Europy" (Fot. Netflix)

0

Producenci "Dark" przedstawiają nowy serial "Plemiona Europy". To produkcja science fiction osadzona w Europie z niedalekiej przyszłości, podzielonej na zwalczające się plemiona.

Wyobraźcie sobie, że Europa, jaką znacie, już nie istnieje. Zamieniła się w chaos, gdzie miejsce państw zajęły mikropaństewka i zwalczające się plemiona. Taki jest punkt wyjścia niemieckiego serialu Netfliksa "Plemiona Europy", którego akcja dzieje się w w 2074 roku, 45 lat po katastrofie, która zburzyła stary porządek świata.

Plemiona Europy – nowy serial producentów Dark

Jak czytamy dalej w opisie serialu, w następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlanie – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

W obsadzie sześcioodcinkowego serialu znajdują się także Melika Foroutan, Oliver Masucci, Robert Finster, Ana Ularu, Jeanette Hain, Benjamin Sadler, Jannik Schümann i James Faulkner. Twórcą i showrunnerem jest Philip Koch, a producentami Quirin Berg, Max Wiedemann i Maximilian Vetter, którzy wcześniej odpowiadali za produkcję hitowego niemieckiego serialu "Dark".

Plemiona Europy – premiera 19 lutego na Netfliksie

Plemiona Europy serial