Stęskniliście się za Jaskrem? Łapcie całą serię uroczych nowych zdjęć z "Wiedźmina"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Nie ma piękniejszego widoku niż Jaskier i jego lutnia pod drzewem w wiejskich okolicznościach przyrody. Netflix wypuścił kolejną serię nowych zdjęć z "Wiedźmina".

Netflix umila nam oczekiwanie na święta codziennymi wrzutkami z "Wiedźmina". Wczoraj pojawiły się insygnia wiedźmińskie i Scoia'tael, a dziś mamy całą serię uroczych fotek zamyślonego i rozśpiewanego Jaskra (Joey Batey).

Wiedźmin – nowe zdjęcia. Joey Batey jako Jaskier

Bard pozuje z lutnią pod drzewem, zapewniając, że tak naprawdę wcale nie pozuje. O ile tutaj wyczuwamy malutkie kłamstwo, o tyle prawdopodobnie Jaskier nie kłamie, mówiąc, że to stare zdjęcia. Zauważcie, że nasz bohater ma ten sam strój co w 1. sezonie, a należałoby się spodziewać, że w nowej serii będzie jednak wyglądać nieco inaczej. Zwłaszcza że trochę czasu znów upłynie w wiedźmińskim świecie. Tak czy siak – są to zdjęcia, których Netflix do tej pory nigdzie nie publikował.

Nieoficjalnie wiadomo, że w 2. sezonie "Wiedźmina" pojawi się hrabina de Stael, ukochana Jaskra z przeszłości, która sprawiła, że zaczął tworzyć poezję. Postać znana z książek Andrzeja Sapkowskiego została wspomniana w 5. odcinku serialu, kiedy to Jaskier prosił dżina, żeby ona znów go przyjęła z radością, otwartymi ramionami i w bardzo skąpym stroju. Na razie nie podano, kto ją zagra.

Zgodnie z oficjalnym opisem 2. sezonu "Wiedźmina", Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku. Premiera w 2021 roku.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie