Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? Na Netfliksie "Bridgertonowie", a na YouTube "Kontrola"

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

0

Świąteczny tydzień będzie należał do "Bridgertonów", ale też "Osieckiej", która debiutuje na TVP1. Tymczasem na YouTube pojawi się odcinek specjalny "Kontroli".

W święta zwykle jest przerwa w serialach, ale nie tym razem. O to, żebyśmy mieli co oglądać, zadba Netflix, a także TVP i Natasza Parzymies, twórczyni "Kontroli".

Kontrola (odcinek świąteczny) – 21 grudnia na YouTube

Jutro wieczorem na YouTube powróci "Kontrola", polski serial, który robi furorę na całym świecie. Na razie to jeszcze nie 2. sezon, tylko specjalny odcinek świąteczny. Majka i jej znajomi organizują u siebie w mieszkaniu wigilię dla osób, które są samotne i czują się wyrzutkami w swoich rodzinach. Niespodziewanie dochodzi do spotkania Majki z Natalią. Odcinek nie ma osobnego zwiastuna, powyżej możecie za to zobaczyć zapowiedź 2. sezonu, który będzie mieć premierę w 2021 roku.

Bridgertonowie (nowość) – 25 grudnia na Netfliksie

"Bridgertonowie" to pierwszy netfliksowy serial ShondaLandu. Adaptacja serii romansów Julii Quinn połączy uroki produkcji kostiumowej ze współczesnym podejściem, prezentując losy Daphne (Phoebe Dynevor, "Younger"), najstarszej córki Bridgertonów, która wkracza scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Sprawy komplikują się, kiedy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, a w plotkarskiej gazecie Lady Whistledown (Julie Andrews) pojawiają się oszczerstwa pod jej adresem. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page, "For the People"), z którym Daphne zawiera układ.

Osiecka (nowość ) – 25 grudnia na TVP1

Na TVP w święta debiutuje "Osiecka", serialowa biografia Agnieszki Osieckiej z Magdaleną Popławską w tytułowej roli i Elizą Rycembel w jej młodszej wersji. W serialu pojawią się też takie postacie, jak Marek Hłasko, Krystyna Sienkiewicz Jeremi Przybora, Olga Lipińska czy Maryla Rodowicz. Pierwsze odcinki zobaczymy w dniach 25-27 grudnia, kolejne będą emitowane co niedziela.