Ciąża Vanessy Morgan będzie w scenariuszu "Riverdale". Co to oznacza dla Toni i Cheryl?

"Riverdale" (Fot. CW)

Vanessa Morgan zdradziła, że jej ciąża została wpisana do scenariusza 5. sezonu "Riverdale". Co to oznacza dla Toni i Cheryl? Dziewczyny się rozstaną czy założą rodzinę po skoku w czasie?

W styczniu z opóźnionym i zmienionym przez pandemię 5. sezonem powróci "Riverdale". Ze zwiastuna wiemy, że będzie bal maturalny, nowa tajemnica, a także dalsze perypetie w trójkącie miłosnym Veronica – Archie – Betty. Zarówno przed, jak i po siedmioletnim przeskoku czasowym. A co u Toni i Cheryl?

Riverdale – ciąża Vanessy Morgan w scenariuszu

Na zdjęciach z balu maturalnego dziewczyny są razem, a potem... no cóż, może być różnie. Vanessa Morgan, odtwórczyni roli Toni, napisała na Instagramie, że udaje się na urlop macierzyński i zdradziła, że jej ciąża została wpisana w scenariusz serialu.

– Jestem wdzięczna mojemu showrunnerowi i producentom za to, że byli tak przychylni i wpisali moją ciążę do serialu! Czuję się też dumna z mojego ciała, że pozwoliło mi wciąż pracować prawie w dziewiątym miesiącu ciąży – napisała aktorka.

Co wpisanie ciąży Vanessy Morgan oznacza dla serialu? Aktualnie Toni umawia się z Cheryl (Madelaine Petsch) i fani chcieliby, żeby tak już zostało. Ciąża prawdopodobnie przytrafi się jej już po przeskoku czasowym i może oznaczać różne rzeczy: albo rozstanie dziewczyn, albo przeciwnie – małżeństwo i założenie rodziny. TVLine podrzuca jeszcze jedną możliwość, mianowicie Toni może zostać surogatką i urodzić dziecko przyjacielowi, np. Kevinowi.

Zanim jednak dojdzie do tego, zobaczymy ekipę "Riverdale" jeszcze w wersji nastoletniej. Skończenie szkoły i pozałatwianie ostatnich nastoletnich spraw ma im zająć trzy pierwsze odcinki 5. sezonu. A potem w serialu nastąpi przeskok czasowy, w trakcie którego bohaterowie pokończą studia i każde znajdzie powód, by wrócić do miasteczka. Czy tym powodem będzie kolejna mroczna sprawa, która będzie dotyczyć ich wszystkich? To bardzo możliwe.

5. sezon Riverdale od 21 stycznia na Netfliksie

REKLAMA