Ciąża Vanessy Morgan będzie w scenariuszu "Riverdale". Co to oznacza dla Toni i Cheryl?

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Vanessa Morgan zdradziła, że jej ciąża została wpisana do scenariusza 5. sezonu "Riverdale". Co to oznacza dla Toni i Cheryl? Dziewczyny się rozstaną czy założą rodzinę po skoku w czasie?

W styczniu z opóźnionym i zmienionym przez pandemię 5. sezonem powróci "Riverdale". Ze zwiastuna wiemy, że będzie bal maturalny, nowa tajemnica, a także dalsze perypetie w trójkącie miłosnym Veronica – Archie – Betty. Zarówno przed, jak i po siedmioletnim przeskoku czasowym. A co u Toni i Cheryl?

Riverdale – ciąża Vanessy Morgan w scenariuszu

Na zdjęciach z balu maturalnego dziewczyny są razem, a potem... no cóż, może być różnie. Vanessa Morgan, odtwórczyni roli Toni, napisała na Instagramie, że udaje się na urlop macierzyński i zdradziła, że jej ciąża została wpisana w scenariusz serialu.

– Jestem wdzięczna mojemu showrunnerowi i producentom za to, że byli tak przychylni i wpisali moją ciążę do serialu! Czuję się też dumna z mojego ciała, że pozwoliło mi wciąż pracować prawie w dziewiątym miesiącu ciąży – napisała aktorka.

Co wpisanie ciąży Vanessy Morgan oznacza dla serialu? Aktualnie Toni umawia się z Cheryl (Madelaine Petsch) i fani chcieliby, żeby tak już zostało. Ciąża prawdopodobnie przytrafi się jej już po przeskoku czasowym i może oznaczać różne rzeczy: albo rozstanie dziewczyn, albo przeciwnie – małżeństwo i założenie rodziny. TVLine podrzuca jeszcze jedną możliwość, mianowicie Toni może zostać surogatką i urodzić dziecko przyjacielowi, np. Kevinowi.

Zanim jednak dojdzie do tego, zobaczymy ekipę "Riverdale" jeszcze w wersji nastoletniej. Skończenie szkoły i pozałatwianie ostatnich nastoletnich spraw ma im zająć trzy pierwsze odcinki 5. sezonu. A potem w serialu nastąpi przeskok czasowy, w trakcie którego bohaterowie pokończą studia i każde znajdzie powód, by wrócić do miasteczka. Czy tym powodem będzie kolejna mroczna sprawa, która będzie dotyczyć ich wszystkich? To bardzo możliwe.

5. sezon Riverdale od 21 stycznia na Netfliksie