5 newsów na niedzielę: "Cobra Kai" w Nowy Rok, Baby Yoda jeszcze bardziej uroczy, "Aggretsuko" z 4. sezonem

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Premiera 3. sezonu "Cobra Kai" w Nowy Rok. Robert Rodriguez i Baby Yoda razem muzykują. Nowy zwiastun "WandaVision". A oprócz tego "Aggretsuko" i nie tylko.

1. Cobra Kai – premiera 3. sezonu w Nowy Rok

Netflix ogłosił, że 3. sezon "Cobra Kai" zobaczymy nie 8 stycznia, jak pierwotnie zapowiadano, tylko 1 stycznia. [TVLine]

2. Robert Rodriguez i Baby Yoda razem muzykują

Robert Rodriguez podzielił się klipem z planu "The Mandalorian", który powstał, kiedy reżyserował odcinek "The Tragedy". Tak spędza czas pomiędzy zdjęciami Baby Yoda. [TVLine]

3. Aggretsuko – Netflix zapowiada 4. sezon serialu

W święta Netflix zapowiedział 4. sezon "Aggretsuko", na razie bez konkretnej daty premiery. [ComicBook]

4. WandaVision – nowy zwiastun serialu Disney+

15 stycznia debiutuje "WandaVision", nowy serial Marvela i Disney+, w którym Elizabeth Olsen i Paul Bettany powrócą jako Wanda Maximoff i Vision i zamieszkają na przedmieściu z lat 50. Zobaczcie nowy zwiastun:

5. Coyote – zdjęcia z nowego serialu

Michael Chiklis ("The Shield") powróci na ekrany 7 stycznia w serialu kryminalnym "Coyote", który pokaże CBS All Access. Chilkis zagra agenta patrolu granicznego zmuszonego do pracy z ludźmi, których przez 32 lata starał się nie wpuszczać do Ameryki. W efekcie zaczyna on kwestionować swoje czarno-białe poglądy na świat. Showrunnerem jest David Graziano ("American Gods", "Southland"), a pilota wyreżyserowała Michelle MacLaren ("Breaking Bad"). Więcej zdjęć obsady w TVLine.

Coyote

REKLAMA