Wybieramy serial roku 2020 – głosujcie!

W naszych rocznych podsumowaniach tym razem oddajemy głos wam. Które seriale najbardziej zapadły wam w pamięć? Który tytuł zasługuje na miano serialu roku 2020? Zapraszamy do głosowania!

Na Serialowej znów zapraszamy do głosowania na serial roku. Procedura jest bardzo prosta: serial roku 2020 wybieramy w komentarzach poniżej albo pod tym postem na Facebooku, dokładnie tak jak najlepsze seriale miesiąca. Możecie podawać tylko te tytuły, które miały przynajmniej jeden odcinek w tym roku.

Zasady głosowania: każdy z was może podać od jednego do trzech tytułów seriali, które waszym zdaniem były w tym roku najlepsze. Kolejność bez znaczenia – każdy serial, na który zagłosujecie, dostanie jeden punkt. Jeśli zagłosujecie na więcej seriali, wybierzemy trzy pierwsze z listy. Z kolei ten sam tytuł powtórzony trzykrotnie zostanie policzony jako jeden głos.

Głosowanie kończymy 30 grudnia o godz. 23:59. Lista najlepszych tytułów roku wg czytelników Serialowej zostanie opublikowana 31 grudnia. 1 stycznia zaprezentujemy nasze redakcyjne zestawienie.

REKLAMA