Powrót "Pose" opóźni się jeszcze bardziej? Kluczowe sceny z 3. sezonu na razie nie mogą zostać nakręcone

"Pose" (Fot. FX)

Jak wiele seriali, "Pose" ma problemy z powodu pandemii. 3. sezon co prawda powstaje, ale scen, które są w serialu najważniejsze, jeszcze nie nakręcono. Billy Porter wyjaśnia dlaczego.

W tym roku nie obejrzeliśmy 3. sezonu "Pose" i niestety początek 2021 roku niczego w tym względzie nie zmieni. Ekipa serialu kręci nowe odcinki przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, ale te sceny, które kochamy najbardziej, czyli pełne niesamowicie ubranych ludzi bale, na razie nie mogą powstać.

Pose – Billy Porter o kulisach kręcenia 3. sezonu

Billy Porter, czyli serialowy mistrz ceremonii Pray Tell, wyjaśnił w trakcie występu w programie "Live With Kelly and Ryan", że sceny bali są po prostu zbyt ryzykowne, bo zawierają dużą liczbę osób w zamkniętych pomieszczeniach. Dlatego ich kręcenie przełożono na później.

– Wciąż staramy się rozpracować tę część. Nie nakręciliśmy na razie żadnych bali. Kręcimy sceny, ale jeśli chodzi o bale, wydaje mi się, że czekamy, aby je nakręcić, mam nadzieję, w sytuacji, kiedy będzie dostępna szczepionka, abyśmy mogli zgromadzić wszystkich tych ludzi w jednym pokoju – powiedział aktor.

Billy Porter dodał, że sceny bali prawdopodobnie zostaną nakręcone w 2021 roku, ale na razie nie wiadomo kiedy dokładnie. Jak mówi aktor, to nie jest najłatwiejszy serial do filmowania w tych czasach, ale póki co jest przede wszystkim wdzięczny, że mógł wrócić do pracy.

"Pose" ostatnio widzieliśmy na naszych ekranach w sierpniu 2019 roku, kiedy to został wyemitowany finał 2. sezonu. Na razie nie wiadomo, czy jest szansa, że dwa lata później obejrzymy premierę 3. sezonu, czy będziemy czekać do 2022 roku.

Pose jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA