Henry Cavill znów trenuje po kontuzji nogi. Aktor z "Wiedźmina" wrzucił dowód, że zaczyna wracać do formy

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Henry Cavill znów biega po urazie ścięgna udowego, którego doznał w grudniu. Odtwórca głównej roli w "Wiedźminie" wrzucił na Instagram zdjęcie z pierwszego treningu po przerwie.

Prace nad 2. sezonem "Wiedźmina" posuwają się do przodu, ale w wolniejszym tempie niż zwykle. Swoje robią pandemiczne środki ostrożności, przypadki COVID-19 w ekipie, a także kolejny już lockdown w Wielkiej Brytanii. Do tego doszedł uraz nogi, którego doznał w grudniu Henry Cavill.

Wiedźmin sezon 2 – Henry Cavill znów trenuje

Zdjęcia do serialu przez jakiś czas były kontynuowane bez niego, a teraz serialowy Geralt z Rivii informuje, że już wraca do formy i znów uprawia jogging, korzystając z tego, że raz dziennie można ćwiczyć na świeżym powietrzu w czasie obecnego lockdownu. Aktor wrzucił na Instagram zdjęcie ze swojego pierwszego treningu po przerwie.

– Mamy teraz lockdown w Wielkiej Brytanii, więc wykorzystuję moje prawo do ćwiczeń na świeżym powietrzu raz dziennie, żeby pobiegać po raz pierwszy od czasu urazu ścięgna udowego (więcej o tym innym razem). Nie było to szczególnie szybkie ani dalekie, ale to duży krok w kierunku wyzdrowienia i mój pierwszy krok, jeśli chodzi o powrót do rytmu po świętach, które mogły obejmować więcej niż kilka kubeczków grzanego wina i wyjątkowo tłustego indyka – napisał aktor.

Niestety, Cavill nie zdradził, kiedy wraca na plan zdjęciowy "Wiedźmina" i na jakim etapie są obecnie prace. Premiera nowych odcinków wciąż jest jednak planowana na drugą połowę 2021 roku, prawdopodobnie późne lato albo jesień.

W 2. sezonie "Wiedźmina" Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA