Panowie z "Outlander" w zwiastunie "Men in Kilts" – programu, który sprawi, że zechcecie jechać do Szkocji

"Men in Kilts" (Fot. Starz)

Ekipa "Outlander" ma teraz dłuższą przerwę, którą Sam Heughan i Graham McTavish wykorzystali na nakręcenie programu podróżniczego. Zobaczcie, jak panowie prezentują Szkocję.

W tym roku nie ma i niestety nie będzie kolejnego sezonu "Outlander". Za to 14 lutego za oceanem wystartuje "Men in Kilts: A Roadtrip With Sam and Graham", program podróżniczy o Szkocji, który nakręcili Sam Heughan i Graham McTavish.

Sam Heughan i Graham McTavish jako Men in Kilts

"Jedziemy na wyprawę naszego życia" – zapowiada McTavish na początku zwiastuna, dodając, że to, co pokazuje "Outlander", jest w dużej stopniu prawdziwe. Oczywiście nie chodzi o podróże w czasie, tylko o szkockie obyczaje i krajobrazy, które będą nam pokazywać panowie w kiltach (i, jak zaznaczono, bez spodni).

W składającej się z ośmiu półgodzinnych odcinków serii aktorzy zaprezentują różne zakątki Szkocji i zapoznają nas z historią i kulturą tego kraju. W programie będą rozmowy z lokalnymi artystami, zwiedzanie miejsc, które niekoniecznie znane są każdemu turyście, i oczywiście mnóstwo kiltów. A także najróżniejszych środków lokomocji, które widać na plakatach.

Premiera Men in Kilts 14 lutego w USA

Men in Kilts Outlander

Men in Kilts Outlander

Men in Kilts Outlander

REKLAMA