Oto nowe postacie z 3. sezonu "The Umbrella Academy". Kim są członkowie The Sparrow Academy?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" poznamy członków The Sparrow Academy, konkurencyjnej ekipy dzieciaków z niezwykłymi mocami. Kto dołączy do obsady serialu?

W lutym startują zdjęcia do 3. sezonu "The Umbrella Academy". W 10-odcinkowej serii powrócą Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Adam Godley i Colm Feore, do których dołączą nowi aktorzy.

The Umbrella Academy – oto The Sparrow Academy

Wszystko wskazuje na to, że 3. sezon "The Umbrella Academy" będzie dziać się w świecie alternatywnym, w którym bohaterowie znaleźli się po powrocie z Dallas w 1963 roku. Sir Reginald żyje i przysposabia inną gromadkę dzieciaków do zadania ratowania świata. Te dzieciaki to The Sparrow Academy. Kim będą członkowie nowej akademii i kto ich zagra? Netflix przedstawił całą siódemkę.

Justin Cornwell ("I Am the Night") zagra Marcusa, numer 1 w Akademii Sparrow. To uroczy, wyrzeźbiony kolos. Uczciwy, prawy i wymagający Marcus trzyma w ryzach całą rodzinę. Jest pełen wdzięku, ale zabójczy, wyrachowany, ale także empatyczny. Jest potężny, ale jego inteligencja dorównuje sile. Marcus jest zdyscyplinowany, racjonalny i zawsze trzyma rękę na pulsie. Bije od niego pewność siebie i ma posłuch godny przywódcy, choć nigdy nie podnosi głosu.

Justin H. Min, znany z poprzednich odsłon "The Umbrella Academy"), wcieli się w postać Bena, czyli numer 2 w Akademii Sparrow. To nie jest już ten miły Ben, którego znamy i kochamy. Ten Ben to pozbawiony skrupułów taktyk, zamknięty w ciele ślicznego chłopca, w którym drzemie nieokiełznana ośmiornica. Podstępny, pragmatyczny i nieziemsko czujny, Ben zrobi wszystko, by za wszelką cenę zdobyć pozycję lidera.

The Umbrella Academy sezon 3

Britne Oldford ("Hunters") zagra Fei, numer 3 w Akademii Sparrow. Fei ma szczególny sposób patrzenia na świat. Wydaje się być odludkiem, który woli samotność od choćby chwili spędzonej w czyjejś obecności. Jednak w głębi duszy marzy o przyjaźni. Inteligencja Fei nie ma sobie równych. Ale uważaj, by nie wejść jej w drogę – Fei po trupach dąży do celu.

Jake Epstein ("Designated Survivor") zagra Alphonsa, numer 4 w Akademii Sparrow. Lata walki z przestępczością odcisnęły piętno na jego twarzy i ciele, które pokrywa siatka blizn, przypominających o stoczonych bitwach. Przeciwwagą dla wyglądu Alphonso jest jego kąśliwe i uszczypliwe poczucie humoru. Bardziej od wchodzenia w potyczki słowne z każdym naiwniakiem, który się nawinie, kocha tylko pizzę i sześciopak piwa.

Genesis Rodriguez ("The Fugitive") wcieli się w Sloane, numer 5 w Akademii Sparrow. To romantyczka i marzycielka, która czuje kosmiczne powołanie, co napawa ją chęcią patrzenia na świat i doświadczania życia w sposób inny niż ten, w jaki została wychowana. Jednak poczucie odpowiedzialności względem bliskich sprawia, że Sloane nie może uwolnić się od Akademii, co dodatkowo potęguje strach przed zerwaniem rodzinnych więzów. Jednak Sloane ma swoje plany i pewnego dnia może znajdzie w sobie odwagę, by wcielić je w życie.

Cazzie David, autorka powieści "No One Asked for This", zagra Jayme, numer 6 w Akademii Sparrow. Jayme już nie ukrywa twarzy pod kapturem. Nie musi mówić za dużo, więc tego nie robi. Jayme warczy w sposób, który sprawia, że włos jeży się na głowie. Wystarczy, że na nią zerkniesz i z pewnością weźmiesz nogi za pas, żeby nie doświadczyć tego, co może ci zgotować. Jest inteligenta i ma umysł ostry jak brzytwa. Większość czasu spędza w towarzystwie Alphonso, który jest jej jedynym przyjacielem.

Kostka zasiewająca egzystencjalny lęk aka Christopher to z kolei numer 7 w Akademii Sparrow. Christopher to telekinetyczna kostka o nieznanym pochodzeniu. Jest w stanie zmrozić każde pomieszczenie i wywołać paraliżujący strach. W Akademii Sparrow pełni rolę wyroczni, która udziela nieprawdopodobnych rad i wciela się w rodzinnego rozjemcę. Christopher jest godny zaufania i lojalny, a drużyna Sparrow traktuje go jak pełnoprawnego członka rodziny, z którego mocą trzeba się liczyć.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA