W 3. sezonie "Sex Education" będzie przeskok czasowy, a Otis nieco się zmieni. Asa Butterfield zdradza spoilery

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Przeskok czasowy, bardziej pewny siebie Otis i wąsy, które na szczęście nie przetrwają długo. Asa Butterfield opowiada o 3. sezonie "Sex Education", który teraz powstaje.

"Sex Education" to jeden z tych seriali, które są kręcone pomimo pandemii COVID-19. W Wielkiej Brytanii powstaje obecnie 3. sezon, w którym możemy spodziewać się pewnych zmian.

Asa Butterfield opowiada o 3. sezonie Sex Education

Asa Butterfield, serialowy Otis, w rozmowie z brytyjską gazetą "The Guardian" rzucił kilkoma niewielkimi spoilerami. Będzie przeskok czasowy, a jego bohater zyska trochę pewności siebie.

– Jest mały przeskok czasowy po cliffhangerze z 2. sezonu. Otis wraca do szkoły, ale ma na głowie inne rzeczy. Trochę dorósł i stał się nieco bardziej zadziorny. Fajnie było pokazać jego nowo odkrytą charyzmę. Ale spokojnie, on wciąż jest też tragicznie niezręczny – powiedział aktor.

Przez moment w grze będą wąsy, które wypatrzyli niedawno paparazzi. Na szczęście nie są one prawdziwe i nie zagoszczą na twarzy Otisa na dłużej, bo "nie wiem, czy ktokolwiek byłby w stanie na to patrzeć przez dłuższy czas". Będzie też kontynuowany wątek Otisa i Maeve (Emma Mackey), który ostatnio zirytował widzów.

– Ludzie się wkurzają, kiedy drażnimy się z nimi i to rozciągamy. Ich relacja dalej się rozwija w 3. sezonie. Zagłębiamy się też w to, dlaczego Otis w ogóle prowadził swoją klinikę terapii seksualnej. Czy chodziło tylko o zbliżenie się do Maeve, czy też on spełnia się, pomagając ludziom? – opowiadał aktor.

Sex Education sezon 3

Asa Butterfield skomentował również sam powrót do pracy. Ekipa "Sex Education" kręci nowe odcinki od września 2020 roku i jak powiedział aktor, to prawdziwy cud, móc znowu pracować.

– Powrót na plan to coś w rodzaju cudu. Kiedy zaczynaliśmy, to było trochę jakby nas wypuścili z więzienia. To był pierwszy raz od miesięcy, kiedy ktokolwiek z nas był w tak dużej grupie ludzi i wszyscy bardzo się cieszyliśmy. Teraz już weszliśmy w rytm nowej normalności. Praca to błogosławieństwo. Nigdy już nie będę jej uważać za coś oczywistego – zapewnił Butterfield.

Obsada "Sex Education" powiększyła się w 3. sezonie o kilka osób. Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") zagra Petera Groffa, odnoszącego sukcesy i lubiącego się tym chwalić brata pana Groffa (Alistair Petrie), u którego ten zamieszkuje, po tym jak rozpada się jego małżeństwo. Jemima Kirke ("Dziewczyny") wcieli się w panią Hope, nową dyrektorkę, która kiedyś była uczennicą Moordale. Z kolei Dua Saleh w swoim debiucie aktorskim zagra Cala, niebinarnego ucznia.

Na razie nie znamy daty premiery nowych odcinków "Sex Education", ale na pewno możemy się ich spodziewać w tym roku.

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA