Twórcy "Domu z papieru" prezentują nowy serial. "Sky Rojo" to dużo słońca i adrenaliny – zobaczcie zwiastun

"Sky Rojo" (Fot. Netflix)

0

Nawet w czasie pandemii ekipa "Domu z papieru" pracuje na pełnych obrotach. Podczas gdy na planie trwają zdjęcia do 5. sezonu, my będziemy oglądać "Sky Rojo", szalony serial akcji.

19 marca na Netfliksie będzie miała miejsce premiera "Sky Rojo", nowego hiszpańskiego serialu, który jego twórcy, Álex Pina i Esther Martínez Lobato ("Dom z papieru"), nazywają nie bez przyczyny "latynoską miazgą".

Sky Rojo – nowy serial twórców Domu z papieru

Trzy prostytutki – Coral (Verónica Sánchez, "Przystań"), Wendy (argentyńska wokalistka i aktorka Lali Espósito, "Casi Ángeles") i Gina (kubańska aktorka Yany Prado, "(La doble vida de Estela Carrillo") – postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia, "Velvet"), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre, "Velvet") i Christiana (Enric Auquer, "La línea invisible").

Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Serial, który powstawał w Madrycie i na Teneryfie, ma już zamówione dwa sezony. Każdy z nich będzie składał z ośmiu 25-minutowych odcinków.

Premiera Sky Rojo 19 marca na Netfliksie

REKLAMA