"Euforia" oddaje głos Jules w zwiastunie drugiego odcinka specjalnego. Premiera wcześniej, niż planowano

"Euforia" (Fot. HBO)

W grudniu spędziliśmy kameralną godzinę z Rue, teraz "Euforia" chce, żebyśmy poznali wersję wydarzeń wg Jules. Zobaczcie zwiastun drugiego odcinka specjalnego.

"Euforia" wciąż ma pandemiczną przerwę w emisji, której końca nie widać, ale za to dostaliśmy dwa odcinki specjalne, nakręcone z zachowaniem obowiązujących obostrzeń. W grudniu zachwycaliśmy się kameralną godziną z Rue (Zendaya), teraz przyszła kolej na Jules (Hunter Schafer).

Euforia – zwiastun odcinka specjalnego o Jules

"Rue była pierwszą dziewczyną, która nie tylko na mnie patrzyła. Ona rzeczywiście mnie zobaczyła, tę mnie, która jest pod milionem warstw nie-mnie" – mówi Jules w zwiastunie, a my oglądamy zarówno sceny pokazujące obie dziewczyny w szczęśliwej wersji, jak i samotną Jules, która w finale 1. sezonu "Euforii" wyjechała, zostawiając swoją przyjaciółkę na peronie.

Zgodnie z oficjalnym opisem odcinka zatytułowanego "F–k Anyone Who's Not a Sea Blob", spotkamy w nim Jules w okresie świąt Bożego Narodzenia, jak analizuje kończący się rok. Hunter Schafer jest współautorką scenariusza, wraz z twórcą serialu Samem Levinsonem, a także znajduje się w ekipie producentów wykonawczych odcinka.

Odcinki specjalne "Euforii" nie są częścią 2. sezonu, Zendaya określiła je jako odcinki "pomostowe". Zdjęcia do 2. sezonu nie zdążyły się rozpocząć, kiedy wybuchła pandemia. Ekipa była na etapie wspólnego czytania scenariusza i przymiarek kostiumów. Wciąż nie wiadomo, kiedy możliwy będzie powrót na plan.

Drugi odcinek specjalny Euforii – kiedy premiera?

Polska premiera drugiego odcinka specjalnego "Euforii" planowana jest na poniedziałek 25 stycznia. Ale ta data może się zmienić, ponieważ amerykański oddział HBO ogłosił, że odcinek będzie dostępny już od piątku 22 stycznia na HBO Max. Jest więc szansa, że HBO GO też wypuści odcinek wcześniej, niż zapowiadano.

REKLAMA