Oficjalnie: "Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem. Kto będzie głównym bohaterem i kiedy ruszą zdjęcia?

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

W formie specjalnego wydania gazetki Lady Whistledown Netflix zapowiedział 2. sezon "Bridgertonów". Wiadomo, kiedy obsada wróci na plan i kto będzie głównym bohaterem nowych odcinków.

Koniec domysłów i spekulacji, czas na oficjalną informację, choć podaną w plotkarskiej formie. "Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem, a zdjęcia mają wystartować już wiosną.

Bridgertonowie: Netflix zapowiada 2. sezon serialu

Netflix podał dobrą wiadomość w formie specjalnego wydania gazetki Lady Whistledown (tłumaczenie poniżej: Netflix Polska). Dowiadujemy się z niego, że głównym bohaterem 2. sezonu będzie – zgodnie z wcześniejszymi domysłami – Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), najstarszy z rodzeństwa.

Bridgertonowie sezon 2

Szlachetny Czytelniku,

Nadszedł czas, aby odsłonić najnowszy sekret: "Bridgertonowie" oficjalnie powrócą w drugim sezonie. Mam nadzieję, że masz w zanadrzu przygotowaną ulubioną nalewkę, by uczcić tę rozkoszną okazję.

Wspaniała obsada Bridgertonów powróci na plan już wiosną tego roku. Mogę jedynie zdradzić, że ten sezon towarzyski zostanie zdominowany przez Lorda Anthony'ego Bridgertona. Uprzejmie donoszę, że będę Cię informować o wszelkich skandalach związanych z jego życiem uczuciowym.

Jeśli jednak myślisz, drogi Czytelniku, że ulegnę Twoim namowom, aby zdradzić więcej szczegółów, muszę Cię rozczarować. Ale pamiętaj, cierpliwość jest cnotą.

Z poważaniem,
Lady Whistledown

Potwierdza to wcześniejsze spekulacje, że 2. sezon "Bridgertonów" będzie adaptacją "Ktoś mnie pokochał", drugiej książki z cyklu Julii Quinn. Anthony Bridgerton pozna w nim nową kobietę, Kate Sheffield (rola na razie nieobsadzona), i to właśnie oni zastąpią Daphne (Phoebe Dynevor) i Simona (Regé-Jean Page) na pierwszym planie.

Bridgertonowie są dostępni na Netfliksie

REKLAMA