Czy Daphne i książę wrócą w 2. sezonie "Bridgertonów"? Nowe odcinki skupią się przede wszystkim na Anthonym

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

2. sezon "Bridgertonów" to przede wszystkim Anthony i jego nowa miłość. A czy znajdzie się też miejsce dla Daphne i Simona? Na pytania odpowiada twórca serialu.

To już pewne i oficjalne: "Bridgertonowie" będą mieć 2. sezon. Netflix ogłosił zamówienie, jednocześnie informując, że zdjęcia wystartują wiosną, a głównym bohaterem będzie Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), najstarszy z rodzeństwa.

Bridgertonowie – 2. sezon skupi się na Anthonym

Showrunner serialu Chris Van Dusen potwierdził z kolei w wywiadzie dla programu "Today" (via TVLine), że 2. sezon będzie adaptacją "Ktoś mnie pokochał", drugiej książki z cyklu Julii Quinn, czyli skupi się na poszukiwaniach miłości przez Anthony'ego.

– W przyszłym sezonie naprawdę będziemy [skupiać się na] najstarszym z braci Bridgertonów, lordzie Anthonym Bridgertonie, granym przez Jonathana Baileya. Zostawiliśmy go trochę na rozdrożu na końcu pierwszego sezonu, więc nie mogę się doczekać, aż zobaczymy, jak on sobie radzi na rynku małżeńskim – mówi twórca serialu.

Bridgertonowie sezon 2 Anthony

Jak dodaje, serial wprowadzi w 2. sezonie kilka nowych postaci, w tym nową ukochaną Anthony'ego. Chris Van Dusen jest pewny, że jego historia miłosna będzie równie "zamaszysta, wzruszająca i piękna", jak to, co się działo w 1. sezonie "Bridgertonów" pomiędzy Daphne (Phoebe Dynevor) i jej księciem (Regé-Jean Page).

A skoro jesteśmy przy Daphne i księciu Hastings, Van Dusen nie chce na razie mówić o tym, czy Page i Dynevor w ogóle powrócą w nowych odcinkach.

– Mam nadzieję. Oni są teraz księciem i księżną, ale dla mnie zawsze będą Bridgertonami i myślę, że zawsze będą częścią serialu – zapewnia.

Bridgertonowie są dostępni na Netfliksie

REKLAMA