Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Snowpiercer", "Dlaczego kobiety zabijają" i inne tytuły

"Snowpiercer" (Fot. TNT)

Ten tydzień będzie stał pod znakiem premiery 2. sezonu "Snowpiercera". Na HBO GO możecie już oglądać nową "Euforię", a na FOX zadebiutuje nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko".

Przed nami dla odmiany znów tydzień z mniejszą liczbą premier. Podczas gdy na HBO debiutuje drugi odcinek specjalny "Euforii", na Netfliksie startuje nowy sezon "Snowpiercera", a na FOX Polska komediodramat "Dlaczego kobiety zabijają". Tymczasem za oceanem premierę będzie mieć nowy serial "Resident Alien".

Euforia (drugi odcinek specjalny) – już jest na HBO GO, 25 stycznia na HBO

"Euforia" powraca z drugim odcinkiem specjalnym, "F–k Anyone Who's Not a Sea Blob", który już znajdziecie na HBO GO. Jego bohaterką jest Jules (Hunter Schafer), którą spotykamy w okresie świąt Bożego Narodzenia, jak analizuje kończący się rok. Hunter Schafer jest współautorką scenariusza, wraz z Samem Levinsonem.

Snowpiercer (sezon 2) – 26 stycznia na Netfliksie

"Snowpiercer" nadjeżdża z 2. sezonem, w którym pojawi się Sean Bean w roli pana Wilforda. W nowych odcinkach zobaczymy, jak rozpoczyna się walka o władzę, powodując niebezpieczną przepaść, ponieważ ludzie dzielą się na zwolenników Laytona i Wilforda, mającego własny pociąg, nową technologię i własny plan gry. Podczas gdy Layton walczy z Wilfordem o duszę Snowpiercera, Melanie dokonuje nowego, szokującego odkrycia, które może odmienić losy ludzkości.

Resident Alien (nowość Syfy) – 27 stycznia w USA

"Resident Alien" to pokręcona i zabawna historia Harry'ego (Alan Tudyk), kosmity, który rozbił się na Ziemi i przejął tożsamość lekarza z małego miasteczka z Kolorado. Jego tajną misją jest uratowanie ludzkości, ale z czasem zaczyna sobie zadawać pytanie, czy ludzie są tego warci. Twórcą serialu jest Chris Sheridan ("Family Guy"), premiera na razie tylko w USA.

Dlaczego kobiety zabijają (nowość CBS All Access) – 28 stycznia na FOX

Na FOX Polska zobaczymy z kolei "Dlaczego kobiety zabijają", komediodramat Marca Cherry'ego ("Gotowe na wszystko"), który przedstawia trzy panie: gospodynię domową z lat 60., bywalczynię salonów z lat 80. i prawniczkę z 2019 roku. Wszystkie mieszkają w tym samym domu i każda musi radzić sobie z niewiernością w małżeństwie. W rolach głównych występują Ginnifer Goodwin ("Once Upon a Time"), Lucy Liu ("Elementary") i Kirby Howell-Baptiste ("Dobre Miejsce").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Charmed (sezon 3) – premiera 24 stycznia w USA

· Mixed-ish (sezon 2) – premiera 26 stycznia w USA

REKLAMA