Kiedy 2. sezon "Euforii"? Twórca zdradza datę startu zdjęć i mówi, czy jest szansa na premierę w 2021 roku

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" wróciła z kolejnym odcinkiem specjalnym, ale na tym na razie się skończy. Kiedy startują zdjęcia do 2. sezonu serialu HBO? Czy zobaczymy go w 2021 roku?

W sierpniu 2021 roku miną dwa lata od finału 1. sezonu "Euforii", jednego z kilku seriali HBO poszkodowanych przez pandemię koronawirusa. Raczej nie ma szans, żebyśmy już wtedy zaczęli oglądać 2. sezon. Ale twórca serialu Sam Levinson liczy na jego premierę przed końcem 2021 roku.

Euforia sezon 2 – kiedy premiera nowych odcinków?

Levinson rozmawiał z serwisem IndieWire, promując swój netfliksowy film "Malcolm & Marie", w którym Zendaya gra jedną z głównych ról. W trakcie wywiadu zdradził, że zdjęcia do 2. sezonu "Euforii" wystartują pod koniec marca.

– I celem jest wypuścić odcinki w tym roku, więc mam nadzieję [że to się wydarzy] – powiedział.

Euforia sezon 2 kiedy

Oczywiście pandemia może zmienić te plany, ale Levinson chce, żeby "Euforia" wróciła na nasze ekrany najpóźniej pod koniec 2021 roku. Na pewno nie ma szans na premierę w sierpniu, ale jesienią już tak. Zalety pokazywania serialu po odcinku tygodniowo, tak jak ma to miejsce w przypadku produkcji HBO, są takie, że kiedy ostatnie odcinki jeszcze powstają, pierwsze już mogą mieć premierę.

Początek zdjęć w marcu oznacza, że kręcenie 2. sezonu "Euforii" rozpocznie się dokładnie rok później niż planowano. Ekipa była już gotowa do wejścia na plan, trwały ostatnie przymiarki kostiumów i czytanie scenariuszy, kiedy zaczął się lockdown w całej branży. Levinson i Zendaya, która w międzyczasie otrzymała nagrodę Emmy za rolę w "Euforii", zajęli się tworzeniem filmu "Malcolm & Marie". Powstały również dwa odcinki pomostowe "Euforii", które znajdziecie na HBO GO.

Euforia jest dostępna na HBO GO

REKLAMA