Jak sobie radzi Henry Cavill po urazie nogi? Aktor z "Wiedźmina" wstaje przed świtem na rehabilitację

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Henry Cavill codziennie wstaje o 4:30 rano, żeby zdążyć na rehabilitację przed pracą na planie "Wiedźmina". To skutek urazu ścięgna udowego, którego doznał w grudniu.

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" wciąż trwają w Wielkiej Brytanii, a lockdown to nie jedyny problem serialowej ekipy. W grudniu Henry Cavill doznał urazu ścięgna udowego podczas kręcenia jednej ze scen. Na plan i do lekkich treningów powrócił dopiero w styczniu. I niestety to nie koniec drogi do powrotu do pełnej sprawności.

Wiedźmin – jak sobie radzi Henry Cavill po urazie?

Aktor wrzucił na Instagram kilka zdjęć z angielskiej prowincji w zimowej scenerii. Zrobił je o świcie, wracając z rehabilitacji. Jak się okazuje, serialowy Geralt wstaje codziennie o 4:30 rano, żeby zdążyć poćwiczyć przed pracą.

– Od poniedziałku do piątku wstaję o 4:30, żeby zdążyć zrobić kilka godzin rehabilitacji, zanim zacznie się mój dzień pracy. Niektóre poranki są ciężkie, ale zawsze mogę zobaczyć świt, zanim skończę. Śnieg sprawił, że jest jeszcze przyjemniej, nawet jeśli odrobinę chłodniej! – napisał.

Kontuzja odtwórcy głównej roli to jeden z powodów, dla których 2. sezon "Wiedźmina" opóźni się jeszcze bardziej. Według najnowszych doniesień zdjęć do 2. sezonu nie uda się skończyć zgodnie z pierwotnymi założeniami, czyli w lutym. Nowy plan zakłada koniec prac w marcu. To oznacza, że nie ma już szans na premierę nowych odcinków na Netfliksie w sierpniu, bardziej realna data to jesień 2021 roku.

W 2. sezonie "Wiedźmina" Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, zabierze księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA