"Lupin" wróci z 2. sezonem szybciej, niż myślicie. Netflix podał przybliżoną datę premiery nowych odcinków

"Lupin" (Fot. Netflix)

W formie zagadki, która na szczęście nie jest zbyt trudna do rozszyfrowania, Netflix podał datę premiery 2. sezonu "Lupina". Francuski serial powróci szybciej, niż (prawdopodobnie) myślicie.

Netflix nie będzie nam kazał długo czekać na dalszy ciąg historii najsprytniejszego francuskiego złodziejaszka. "Lupin" powróci z 2. sezonem latem 2021 roku.

Lupin sezon 2 – Netflix zapowiada nowe odcinki

Tak szybkie tempo dla niektórych widzów może być zaskakujące, więc wyjaśniamy, o co chodzi: jako że "Lupin" jest "zawsze o krok do przodu", Netflix nakręcił dwie 5-odcinkowe serie naraz. Ekipa nie musi się więc spieszyć, żeby wyprodukować nowe odcinki w czasie pandemii. Obejrzymy odcinki, które już zostały nakręcone.

"Lupin", którego 1. serię możecie oglądać na Netfliksie, to historia inspirowana postacią słynnego francuskiego złodzieja i mistrza kamuflażu Arsène'a Lupina. Głównym bohaterem jest pochodzący z Senegalu Assane Diop (Omar Sy, "Nietykalni"). Zafascynowany Lupinem Diop używa jego sztuczek, wprowadzając w życie plan zemsty na ludziach, którzy przyczynili się do śmierci jego ojca.

Francuski serial jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów w tym roku na Netfliksie (wkrótce się okaże, czy przebije "Bridgertonów", którzy właśnie pobili netfliksowy rekord wszech czasów). A równie mocno co widownia polubili go krytycy (serial ma Metascore w wysokości 83 i 96% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes). Jeśli jeszcze nie znacie "Lupina", przeczytajcie naszą recenzję.

Lupin sezon 2 – premiera latem 2021 na Netfliksie

REKLAMA