9. sezon "Pamiętników wampirów"? Ian Somerhalder wylewa kubeł zimnej wody na fanów, którzy tego chcą

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Jakie są szanse na 9. sezon "Pamiętników wampirów"? Ian Somerhalder komentuje plotki, które ostatnio krążyły po internecie. Jak widzi dalszy ciąg przygód swojego bohatera?

Czy w świecie wznawiania starych, popularnych produkcji jest też miejsce na 9. sezon "Pamiętników wampirów"? Doniesienia o jego rzekomym powrocie rozpaliły ostatnio serca internautów, niestety ich entuzjazm gasi Ian Somerhalder.

Pamiętniki wampirów: Ian Somerhalder o 9. sezonie

Odtwórca roli Damona był ostatnio gościem w Radio Andy. Prowadzący, Andy Cohen, poprosił go o skomentowanie doniesień z sieci.

– W internecie krążą pogłoski o możliwym 9. sezonie, ale decyzja należy do ciebie i Niny [Dobrev]. Jest w tym ziarnko prawdy? – zapytał Cohen.

I teraz zderzenie z rzeczywistością:

– Nie słyszałem nic o 9. sezonie – odpowiedział aktor.

A gdzie zaprowadziłaby puszczona wodzom fantazja? Serial skończył się na tym, że Damon i Elena (Nina Dobrev) zażywają leki leczące z wampiryzmu i mają żyć długo i szczęśliwie jako nowożeńcy, a Stefan (Paul Wesley) odchodzi w zaświaty. Ciąg dalszy siłą rzeczy nie byłby szczególnie ekscytujący.

– Co mogłoby się dziać? Damon miałby siwe włosy i chodziliby o lasce? A może coś w stylu: "Oj, muszę iść nakarmić dziecko" – śmiał się Ian Somerhalder.

Jak dodał, "Pamiętniki wampirów" miały świetne momenty, ale dobiegły końca, a teraz mają drugie życie na platformach streamingowych, co też jest niesamowite. Tymczasem dawnych fanów odsyłamy do "Legacies" i musicalu o Elenie i braciach Salvatore, który już możecie oglądać na HBO GO.

REKLAMA