Tej wiosny na Canal+ pojawi się polski serial "Klangor". Zobaczcie kulisy kryminału z Arkadiuszem Jakubikiem

"Klangor" (Fot. CANAL+)

W marcu na Canal+ premierę będzie mieć "Klangor", serial łączący kryminał z dramatem rodzinnym. W roli głównej Arkadiusz Jakubik, którego możecie zobaczyć w materiale zza kulis.

26 marca na Canal+ wystartuje "Klangor", składający się z ośmiu odcinków polski serial, będący dramatem rodzinnym z kryminalną historią w tle.

Klangor: Arkadiusz Jakubik w nowym serialu Canal+

W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w jakiej znalazła się jego rodzina (Maja Ostaszewska w roli żony postaci Jakubika), pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem wokół sprawy narasta zmowa milczenia.

W obsadzie serialu "Klangor" (tytuł oznacza krzyk żurawi zwiastujący nadejście wiosny) znajdują się także Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka i Magdalena Koleśnik. Scenariusz napisał Kacper Wysocki na podstawie pomysłu Tomasza Kamińskiego. Reżyserem jest Łukasz Kośmicki ("Dom zły", "Ukryta gra").

– Maja Ostaszewska i Arek Jakubik zagrali małżeńską parę na zakręcie, która musi zmierzyć się z najtrudniejszą sytuacją w życiu. Ich dwie nastoletnie córki o skrajnie różnych charakterach nie przepadają za sobą, a rywalizacja między nimi prowadzi do eskalacji konfliktu. Choć zdjęcia były trudne i intensywne to mam z nich jak najlepsze wspomnienia – opowiada Kośmicki.

Zdjęcia do serialu powstawały m.in. w Świnoujściu, Łodzi i Warszawie od stycznia do grudnia 2020 roku.

Premiera serialu Klangor 26 marca na Canal+

Klangor serial

REKLAMA