Kogo gra Sarah Paulson w 10. serii "American Horror Story"? Aktorka o swojej nowej roli i powrocie "Ratched"

"Ratched" (Fot. Netflix)

Trwają prace nad kolejnymi sezonami "American Horror Story", "American Crime Story" i "Ratched". Sarah Paulson zdradza, co się dzieje w świecie Ryana Murphy'ego.

Przy okazji nominacji do Złotych Globów dla "Ratched" w mediach uaktywniła się Sarah Paulson. Ulubiona aktorka Ryana Murphy'ego zdradziła w kilku wywiadach, jak przebiegają prace nad nowymi sezonami jego najpopularniejszych seriali.

Sarah Paulson o 10. sezonie American Horror Story

W tym momencie Paulson jest zajęta granem Lindy Tripp w 3. sezonie "American Crime Story", zatytułowanym "Impeachment" i skupiającym się na seksaferze z prezydentem Billem Clintonem. Jak mówi, prace posuwają się wolniej z powodu pandemii i ekipa dopiero zaczyna kręcenie 3. odcinka. 10. sezon "American Horror Story" powstaje w tym samym czasie, na razie bez udziału Paulson. O jej nowej postaci już wiemy, że będzie jedną z głównych. Co jeszcze zdradza aktorka?

– Wydaje mi się, że ta postać może nie być kimś, kogo jeszcze nie widzieliście – nie mówię, że gram postać, którą już grałam, nie o to chodzi, ale jest w niej kilka różnych osób. Ale dla mnie najbardziej ekscytujące jest to, że mogę mieć kolor włosów, jakiego jeszcze nie miałam w serialu ani w życiu, i jest to coś, co zawsze chciałam zrobić, ale nigdy nie zrobiłam. Tak więc mogę przeżyć tę fantazję i się tym cieszę – opowiada Paulson w rozmowie z TheWrap.

W wywiadzie dla Entertainment Weekly aktorka dorzuca jeszcze parę szczegółów.

– Postać, którą gram w tym roku w "Horror Story", ma pewne problemy, tak to ujmijmy. Mam kolor włosów, którego nie miałam nigdy w życiu ani w serialu. Tyle mogę wam powiedzieć. I mam świetne imię. Mam świetne imię, którego nie mogę wam zdradzić – mówi.

Ratched sezon 2: Kiedy premiera nowych odcinków?

Sarah Paulson potwierdza również, że wciąż jest w planach 2. sezon "Ratched" (za 1. sezon właśnie otrzymała nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym). Przyznaje jednak, że na razie prace nie są na zbyt zaawansowanym poziomie i nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia, biorąc pod uwagę problemy powodowane przez pandemię.

– Z pewnością myślę, że ta historia będzie dotyczyć tego przesunięcia płyty tektonicznej wewnątrz Mildred, jeśli chodzi o to, kim i czym jest jej brat i co będzie gotowa, a czego, przede wszystkim, już nie będzie gotowa dla niego zrobić. A może pójdziemy taką drogą, gdzie jej miłość do brata sprawi, że ona zachowa się w sposób moralnie naganny, co już widzieliśmy w 1. sezonie i co ona robiła wyłącznie dla niego. A konsekwencje były znaczące, ludzie stracili życie – mówi.

Ratched serial Cynthia Nixon

Jej zdaniem twórcy mają wiele różnych możliwości, jeśli chodzi o 2. sezon "Ratched".

– Tak więc pytanie brzmi, jak daleko ta miłość do brata zaprowadzi Mildred. Czy odbierze ją Gwendolyn? Czy siostra Bucket wciąż będzie jej koleżanką? Jest wiele sposobów, żeby tym wszystkim potrząsnąć, i ja jestem ostatnią osobą, która może wam powiedzieć, gdzie to teraz żyje w umyśle Ryana. Nie mam pojęcia. Jestem zajęta Lindą Tripp i nie potrafię nawet myśleć o Mildred – z wyjątkiem dzisiejszego poranka.

Na razie trudno także mówić o konkretnej dacie powrotu któregokolwiek z wymienionych seriali. Nowe sezony "American Crime Story" i "American Horror Story", które powstają teraz jednocześnie, prawdopodobnie będziemy oglądać jesienią tego roku. "Ratched" wróci nie wcześniej niż w 2022 roku. A i to przy założeniu, że pandemia nie pokrzyżuje planów jeszcze bardziej.

REKLAMA