Nastoletnie dzieciaki poszukują swojej tożsamości w zwiastunie "Generation" – nowego serialu HBO Max

"Pokolenie" (Fot. HBO Max)

Ta dzisiejsza młodzież i jej skomplikowana seksualność to główny temat "Generation", nowego serialu HBO Max produkowanego przez Lenę Dunham. Mamy zwiastun i datę premiery.

HBO ma "Euforię", a do HBO Max zawita tej wiosny "Generation", nowy serial o młodzieży, którego producentką jest Lena Dunham ("Dziewczyny").

Generation – zwiastun serialu HBO Max o młodzieży

Serial będzie opowiadać o zróżnicowanej grupce uczniów szkoły średniej, którzy odkrywają współczesną seksualność, co okazuje się testem dla przekonań o życiu, miłości i naturze rodziny zakorzenionych w ich konserwatywnej społeczności. Składająca się z trzech odcinków premiera planowana jest na 11 marca w USA. 1. sezon podzielony jest na dwie części po osiem odcinków – finał pierwszej zobaczymy 1 kwietnia, a druga ma się pojawić jeszcze w tym roku.

W głównej obsadzie serialu znajdują się Nathanya Alexander ("Ocean's Eight"), Chloe East ("Kevin (Probably) Saves the World"), Nava Mau ("Sam's Town"), Lukita Maxwell ("Speechless"), Haley Sanchez ("Redress"), Uly Schlesinger ("Rozwód"), Nathan Stewart-Jarrett ("Misfits"), Chase Sui Wonders ("Betty"), Justice Smith ("The Get Down") i Martha Plimpton ("Raising Hope").

Twórcami serialu są Zelda Barnz i jej ojciec Daniel Barnz, którzy produkują go razem z Leną Dunham.

Premiera serialu Generation 11 marca w USA

REKLAMA