Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Plemiona Europy", "Tell Me Your Secrets" i inne nowości

"Plemiona Europy" (Fot. Netflix)

W tym tygodniu będzie kilka wartych uwagi serialowych nowości. Podczas gdy na Nefliksie wystartują "Plemiona Europy", Prime Video pokaże "Tell Me Your Secrets". Co jeszcze obejrzymy?

Ten tydzień w serialach zacznie się od premiery "Mechaników", czyli nowej komedii z Kevinem Jamesem na Netfliksie. Poza tym obejrzymy m.in. "Co kryją jej oczy", "Plemiona Europy", "Tell Me Your Secrets" i nowe odcinki "For All Mankind".

Mechanicy (nowość) – 15 lutego na Netfliksie

"Mechanicy" to nowy serial komediowy Netfliksa o wyścigach NASCAR. Kevin James gra szefa zespołu mechaników Bobby Spencer Racing, w obsadzie są też m.in. Gary Anthony Williams, Dan Ahdoot, Freddie Stroma i Sarah Stiles.

Co kryją jej oczy (nowość) – 17 lutego na Netfliksie

"Co kryją jej oczy" to serialowy thriller Netfliksa na podstawie powieści Sarah Pinborough. Fabuła skupia się na samotnej matce, która zaczyna romans z psychiatrą i jednocześnie zaprzyjaźnia się z jego żoną. Kobieta zaczyna odkrywać mroczne sekrety małżeństwa, które wygląda na idealne. W obsadzie m.in. Simona Brown, Tom Bateman, Eve Hewson i Robert Aramayo.

For All Mankind (sezon 2) – 19 lutego na Apple TV+

"For All Mankind" powraca z 2. sezonem, którego akcja dzieje się w 1983 roku, czyli dekadę po 1. serii. Prezydentem jest Ronald Reagan, większe ambicje, jeśli chodzi o eksplorację kosmosu, zostały zaprzepaszczone, a Amerykanie i Sowieci robią, co mogą, by kontrolować bogate zasoby na Księżycu. NASA zostaje zmilitaryzowana i jedni z bohaterów z tym walczą, inni korzystają z nowych możliwości, a jeszcze inni znajdują się w środku konfliktu, który może doprowadzić do wojny nuklearnej.

Plemiona Europy (nowość) – 19 lutego na Netfliksie

"Plemiona Europy" to nowy niemiecki serial postapokaliptyczny Netfliksa. Akcja dzieje się w w 2074 roku, 45 lat po katastrofie, która zburzyła stary porządek świata. Europa, jaką znacie, już nie istnieje. Zamieniła się w chaos, gdzie miejsce państw zajęły mikropaństewka i zwalczające się plemiona. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlan – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w walce o przyszłość nowej Europy.

Tell Me Your Secrets (nowość) – 19 lutego na Prime Video

"Tell Me Your Secrets" to z kolei serialowy thriller Amazon Prime Video w świetnej obsadzie. Zobaczymy w nim historie trójki osób: kobiety, która kiedyś zajrzała w oczy niebezpiecznego mordercy (Lily Rabe), zabójcy poszukującego odkupienia (Hamish Linklater) i matki obsesyjnie szukającej zaginionej córki (Amy Brenneman). Cała trójka to ludzie na krawędzi, którzy są wystarczająco zdesperowani, by w tej historii zacierały się granice między dobrem i złem, ofiarą i prześladowcą.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Queen Sugar (sezon 5) – premiera 16 lutego w USA

· Young Rock (nowość NBC) – premiera 16 lutego w USA

· Kenan (nowość NBC) – premiera 16 lutego w USA

· Good Trouble (sezon 3) – premiera 17 lutego w USA

REKLAMA