Kate Winslet jako policjantka z małego miasteczka w trailerze "Mare z Easttown" – nowego miniserialu HBO

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

Kate Winslet i Guy Pearce, czyli fenomenalny duet z "Mildred Pierce", powróci tej wiosny do HBO w miniserialu kryminalnym "Mare z Easttown". Zobaczcie zwiastun.

18 kwietnia w amerykańskim HBO i dzień późnej w Polsce premierę będzie mieć miniserial kryminalny "Mare z Easttown" z Kate Winslet w roli głównej. Twórcą jest Brad Ingelsby ("Droga powrotna"), a reżyserem – Craig Zobel ("Pozostawieni").

Mare z Easttown – zwiastun serialu z Kate Winslet

7-odcinkowa produkcja skupia się na postaci Mare Sheehan (Winslet), policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, w czasie gdy rozpada się jej własne życie. Serial opowie o mrocznej stronie blisko ze sobą związanej społeczności i o tym, jak rodzina i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość. W jednej z głównych ról, jako profesora pisania kreatywnego, zobaczymy Guya Pearce'a, z którym Winslet grała w "Mildred Pierce".

Poza tym w obsadzie "Mare z Easttown" znajdują się Evan Peters ("American Horror Story"), Jean Smart ("Watchmen"), Angourie Rice ("Black Mirror"), David Denman ("The Office"), Julianne Nicholson ("Outsider"), Joe Tippett ("Rise"), Neal Huff ("The Wire"), James McArdle ("Ammonite"), Cailee Spaeny ("Devs"), Patrick Murney ("Seven Seconds"), Sosie Bacon ("Tu i teraz"), John Douglas Thompson ("Let Them All Talk") i jeszcze jedenastka aktorów, których wymienia Deadline.

Mare z Easttown – premiera 19 kwietnia w HBO

REKLAMA