Ktoś z "Chilling Adventures of Sabrina" w "Riverdale"? Showrunner mówi, że teraz to nawet bardziej możliwe

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Marzenia o crossoverze "Chilling Adventures of Sabrina" i "Riverdale" są bliższe spełnienia niż kiedykolwiek wcześniej. A przynajmniej tak sugeruje twórca obu seriali.

"Chilling Adventures of Sabrina" nie powróci już z nowymi odcinkami na Netfliksie. Serial został skasowany po czterech krótkich sezonach i zakończony finałem, który zdziwił nawet Kiernan Shipkę. Jednocześnie fani liczą, że być może coś ze świata Sabriny Spellman uda się uratować poprzez przenosiny do "Riverdale".

Czy Sabrina Spellman pojawi się w Riverdale?

Bardzo możliwe, że na to samo ma nadzieję showrunner obu seriali, Roberto Aguirre-Sacasa, który przyznaje w rozmowie z ET Online, że były już dyskusje na ten temat.

– (...) Powiem ci, że mieliśmy mnóstwo dyskusji o tym, jak przenieść postacie z "Katy Keene" do "Riverdale" i z "Sabriny" do "Riverdale", więc powiem tak: jest to bardziej możliwe niż kiedykolwiek – mówi.

Crossover Chilling Adventures of Sabrina i Riverdale

Przeciwko wizycie w sąsiednim miasteczku z pewnością nie miałaby nic Kiernan Shipka, która po finale "Chilling Adventures of Sabrina" przyznała, że chciałaby jeszcze zagrać Sabrinę.

– Mam nadzieję, że ona wróci. Myślę, że wciąż możemy wybrać się do Riverdale. Chyba mam nadzieję, że ona po prostu wyskakuje i mówi coś w stylu: "O rany! Wylądowałam w nie tym hrabstwie co trzeba!". I kończy się to tak, że zostaje tam na jakiś czas uwięziona. Myślę, że to by było zabawne – powiedziała.

Roberto Aguirre-Sacasa z kolei wiele razy powtarzał, że nie zrobi crossoveru tylko po to, żeby go zrobić. Takie spotkanie serialowych światów musi mieć fabularny sens, a nie tylko być tanią sztuczką, mającą na celu przyciągnięcie widzów.

Chilling Adventures of Sabrina i Riverdale są na Netfliksie

REKLAMA