Twórcy "Domu z papieru" bawią się jak Tarantino. Zobaczcie teaser "Sky Rojo" – nowego serialu Netfliksa

"Sky Rojo" (Fot. Netflix)

"Latynoska miazga" – tak określają swój nowy serial, "Sky Rojo", twórcy "Domu z papieru". Zobaczcie nową zapowiedź nadchodzącego miksu słońca, adrenaliny i czarnego humoru.

19 marca na Netfliksie będzie miała miejsce premiera "Sky Rojo", hiszpańskiego serialu, który tworzą Álex Pina i Esther Martínez Lobato ("Dom z papieru"). Szykujcie się na szalony miks w stylu filmów Quentina Tarantino.

Teaser Sky Rojo, serialu twórców Domu z papieru

Trzy prostytutki – Coral (Verónica Sánchez, "Przystań"), Wendy (argentyńska wokalistka i aktorka Lali Espósito, "Casi Ángeles") i Gina (kubańska aktorka Yany Prado, "(La doble vida de Estela Carrillo") – postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia, "Velvet"), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre, "Velvet") i Christiana (Enric Auquer, "La línea invisible").

Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Serial, który powstawał w Madrycie i na Teneryfie, ma już zamówione dwa sezony. Każdy z nich będzie składał z ośmiu 25-minutowych odcinków.

Premiera Sky Rojo 19 marca na Netfliksie

REKLAMA