HBO zapowiada rok 2021 w serialach. "Sceny z życia małżeńskiego", "Sukcesja", "The Nevers" i nie tylko

"Sukcesja" (Fot. HBO)

HBO pokazało zapowiedź seriali na 2021 rok. W klipie znalazły się pierwsze fragmenty ze "Scen z życia małżeńskiego", jest też m.in. "Sukcesja", "The Nevers", "Niepewne" i nowa "Terapia".

Pustki w ramówce HBO skończą się tej wiosny i miejmy nadzieję, że już nie wrócą. Stacja wypuściła zapowiedź roku 2021 w serialach.

HBO zapowiada nowe seriale i sezony na 2021 rok

Największa atrakcja zwiastuna to pierwsze fragmenty miniserialu "Sceny z życia małżeńskiego", który będzie współczesną wersją filmu Ingmara Bergmana. W serialu zobaczymy współczesną amerykańską parę, która wprowadzi świeżą perspektywę do oryginalnego opisu miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu. Twórcą serialu jest Hagai Levi ("The Affair"), a główne role grają Oscar Isaac i Jessica Chastain, która zastąpiła Michelle Williams.

Oprócz tego zapowiedziane zostały powroty "Sukcesji", "Niepewnych", "Pohamuj entuzjazm", "Betty", "Los Espookys", "Dobrych rad Johna Wilsona", a także "Terapii" po latach przerwy. W nowej odsłonie zobaczymy Uzo Adubę w roli terapeutki i Joela Kinnamana jako jej chłopaka. W materiale nie pojawiają się ani "Euforia", ani "Barry", choć teoretycznie mogą one wrócić jeszcze w tym roku.

Nowości, które zobaczymy na HBO w 2021 roku, to kryminał "Mare z Easttown" z Kate Winslet w roli małomiasteczkowej detektywki, serial fantastyczny "The Nevers", w którym wiktoriańskie damy będą kopać tyłki całemu złu tego świata, a także "The White Lotus", satyra społeczna Mike'a White'a ("Iluminacja"), której akcja dzieje się w tropikalnym kurorcie. W obsadzie m.in. Connie Britton i Jennifer Coolidge.

REKLAMA