Netflix zapowiada "Dziedzictwo Jowisza", nowy serial komiksowy dla młodzieży – zobaczcie pierwszy teaser

"Dziedzictwo Jowisza" (Fot. Netflix)

Lista produkcji superbohaterskich powiększy się wkrótce o "Dziedzictwo Jowisza", nowy serial Netfliksa oparty na popularnym komiksie. Mamy pierwszy teaser i datę premiery serialu.

7 maja na Netfliksie pojawi się "Dziedzictwo Jowisza", 8-odcinkowy serial superbohaterski, oparty na komiksach Marka Millara i Franka Quitely'ego. Poznamy w nim historię obejmującą wiele dziesięcioleci i poruszającą trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością.

Dziedzictwo Jowisza – zapowiedź serialu Netfliksa

Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.

Główne role grają Josh Duhamel ("Las Vegas"), Leslie Bibb ("Popular"), Ben Daniels ("The Exorcist"), Elena Kampouris ("American Odyssey"), Andrew Horton ("Doctors"), Mike Wade ("SEAL Team") i Matt Lanter ("Timeless"). W ekipie producentów znajdują się Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i Sang Kyu Kim.

Premiera Dziedzictwa Jowisza 7 maja na Netfliksie

REKLAMA