Lady Danbury z "Bridgertonów" zdradza spoilery z 2. sezonu. Co czeka Anthony'ego oprócz nowego romansu?

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

2. sezon "Bridgertonów" będzie toczyć się wokół Anthony'ego, jego nowej miłości i ciążącej na jego barkach odpowiedzialności wynikającej z bycia dziedzicem. Co jeszcze zdradza Adjoa Andoh?

Adjoa Andoh odgrywa w "Bridgertonach" Lady Danbury. Aktorka w rozmowie z Digital Spy opowiada o tym, co czeka widzów w nadchodzących odcinkach.

Bridgertonowie sezon 2: Co czeka Anthony'ego?

Wiadomo, że gwiazdą 2. sezonu produkcji, do którego zdjęcia ruszają w kwietniu 2021 w Londynie, będzie Jonathan Bailey, odtwórca roli Anthony'ego Bridgertona, najstarszego z rodzeństwa.

– Jak widać po pierwszym sezonie, on zdecydowanie jest chłopcem, który urodził się, by być księciem, i zmaga się z tą odpowiedzialnością. Istnieje wolność, którą on nie będzie mógł się cieszyć w taki sam sposób. Myślę, że to bardzo interesujący temat, ponieważ nie chodzi tylko o wydawanie za mąż kobiet, to samo dotyczyło mężczyzn. Nie każdy, kto urodził się dziedzicem, tego chce, więc mamy w tej historii prawdziwe napięcie – mówi Adjoa Andoh.

bridgertonowie sezon 2 Adjoa Andoh o nowych odcinkach

Aktorka zwraca uwagę, że Anthony, podobnie jak jego siostra Daphne, poczuje presję znalezienia sobie żony. A potencjalną kandydatkę zagra Simone Ashley. Aktorka znana z "Sex Education" pojawi się na ekranie jako Kate Sharma (w książkach to Kate Sheffield), nowa miłość Anthony'ego.

– Zobaczymy, jak Anthony sobie radzi z tym obowiązkiem i jak się z nim mierzy, zamiast oddać go w ręce młodszego brata Luke'a, co wolałby zrobić – dodaje.

Jeśli chodzi o samą Lady Danbury, Adjoa Andoh chciałaby, aby jej wątek częściej splatał się z Henrym Granville'em (Julian Ovenden) i aby odbywało się więcej audiencji u królowej (Golda Rosheuvel). Aktorka nie miałaby też nic przeciwko temu, by duet Eloise (Claudia Jessie) i Penelope (Nicola Coughlan) pojawiał się na ekranach częściej niż miało to miejsce w 1. sezonie "Bridgertonów".

Bridgertonowie dostępni są na Netfliksie

REKLAMA