"Szkoła dla elity" już dostała zamówienie na 5. sezon. Nie, nie przegapiliście 4. sezonu – ten wciąż przed nami

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Netflix zapowiedział powrót do szkoły – "Szkoły dla elity". Hiszpański serial otrzymał zamówienie na 5. sezon, a do obsady dołączyła dwójka nowych aktorów.

"Szkoła dla elity" wciąż nie ma daty premiery 4. sezonu, ale już wiemy, że będzie sezon 5. Netflix ogłosił zamówienie i poinformował o nowych osobach w obsadzie.

Szkoła dla elity: Netflix ogłosił 5. sezon serialu

Jak donosi Deadline, do "Szkoły dla elity" w 5. sezonie pójdą argentyńska aktorka Valentina Zenere ("Soy Luna") i brazylijski aktor André Lamoglia ("Juacas"). Na razie nie podano, kim będą grane przez nich postacie.

Wciąż też nie znamy daty premiery 4. sezonu, ogłoszonego w maju 2020 roku. Wiadomo za to, że część oryginalnych postaci już nie wróci. Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia) rozstali się z serialem, a na ich miejsce wejdzie nowa ekipa.

Są to: Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Nowi bohaterowie będą częścią świata Las Encinas i spotkają się z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą oraz Cayetaną.

Szkoła dla elity jest dostępna na Netfliksie

REKLAMA