"Opowieść podręcznej" zmierza ku wolności w zwiastunie 4. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków?

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

4. sezon "Opowieści podręcznej" zbliża się wielkimi krokami. Znamy już datę premiery nowych odcinków, pojawił się też teaser, w którym podręczne ruszają do walki z opresyjnym systemem.

"Nazywam się June Osborne i jestem obywatelką Stanów Zjednoczonych" – mówi Elisabeth Moss w zapowiedzi 4. sezonu "Opowieści podręcznej". A to oznacza, że wiele się zmieni w nowych odcinkach.

Opowieść podręcznej sezon 4 – zwiastun serialu

"Opowieść podręcznej" wróci za oceanem 28 kwietnia (na razie nie ma polskiej daty premiery na HBO GO) i zwiastun nie pozostawia wątpliwości, że szykuje się wojna. A June, którą ostatnio widzieliśmy, jak krwawiła w finale 3. sezonu, znajdzie się w samym jej środku jako jedna z przywódczyń zbuntowanych kobiet.

Nie ma też wątpliwości co do tego, że Gilead zacznie upadać, a "wolność zapuści korzenie", jak głosi plakat promujący 4. sezon. Jak mówił w grudniu Bruce Miller, to już będzie inna June i inny Gilead niż w poprzednich sezonach.

– Nie mogłoby się to bardziej różnić. Największa rzecz, jaką mogę powiedzieć, to: nie próbujcie nawet zgadywać [co się wydarzy], bo to naprawdę jeden z tych sezonów. June wkracza w bardzo ciekawy świat, ucieka, ma ze sobą kobiety, za które czuje się odpowiedzialna. Poza tym tak w zasadzie to wykrwawia się na śmierć pod koniec sezonu 3. June zasmakowała teraz wolności i my będziemy za nią podążać – powiedział.

W 4. sezonie "Opowieści podręcznej" powrócą m.in. Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Ann Dowd i Max Minghella, a do obsady dołączy dołączy Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jako pani Keyes, nastoletnia żona znacznie starszego komendanta. To postać, która może nas zaskoczyć nieraz: została opisana jako bardzo inteligentna małżonka, która prowadzi farmę i dom pewną ręką. Ma buntowniczą, wywrotową naturę, jest spokojna i pobożna na zewnątrz, a wewnątrz cała się burzy i ma w sobie nutkę szaleństwa.

Premiera 4. serii Opowieści podręcznej 28 kwietnia

Opowieść podręcznej sezon 4

REKLAMA