Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "The Walking Dead", "Nowy wspaniały świat" i nie tylko

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Przed nami tydzień wielkich premier na FOX Polska: oprócz "The Walking Dead" wracają "9-1-1", "9-1-1: Teksas" i "Chicago Fire", a do tego startuje "Big Sky". Co obejrzymy poza tym?

Ten tydzień będzie należeć do FOX Polska: jutro premierę będzie mieć ostatnia część 3. sezonu "The Walking Dead", a potem czeka nas m.in. "Big Sky", nowy serial Davida E. Kelley. Tymczasem na Netfliksie pojawi się "Nowy wspaniały świat", a w USA wystartuje "Debris", 7. sezon "Flasha" i finałowa seria "Wynonny Earp".

The Walking Dead (sezon 10C) – 1 marca na FOX Polska

Jutro o godz. 22:00 na FOX Polska rozpocznie się emisja trzeciej już części 10. sezonu "The Walking Dead". W nowych odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach, jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Do obsady dołączą Robert Patrick, Okea Eme-Akwari, a także Hilarie Burton Morgan jako Lucille, zmarła żona Negana.

Nowy wspaniały świat (serial Peacock) – 1 marca na Netfliksie

"Nowy wspaniały świat" na podstawie książki Aldousa Huxleya to serial platformy Peacock, który teraz trafi na polskiego Netfliksa. W serialu zobaczymy społeczeństwo przyszłości, które "osiągnęło pokój i stabilizację poprzez zlikwidowanie monogamii, prywatności, pieniędzy, rodziny i historii". Główną rolę, czyli Johna Dzikusa, gra Alden Ehrenreich, w obsadzie znajdują się także Harry Lloyd, Jessica Brown Findlay, Kylie Bunbury, Joseph Morgan, Hannah John-Kamen oraz filmowa gwiazda Demi Moore.

Debris (nowość NBC) – 1 marca w USA

Tymczasem za oceanem premierę będzie mieć "Debris", serial J.H. Wymana ("Fringe") i Jasona Hoffsa ("Edge of Tomorrow"), opowiadający o śledztwie w sprawie statku kosmicznego, który rozbija się na Ziemi. Sprawę bada duet agentów z dwóch różnych kontynentów. Każde z nich prezentuje inne podejście sprawy, ale zmuszeni są współpracować ze sobą, badając sprawę zniszczonego statku obcych i jego tajemniczego wpływu na ludzkość. W rolach głównych Jonathan Tucker i Riann Steele.

Big Sky (serial ABC) – 4 marca na FOX Polska

Wracamy do Polski: w czwartek na kanale FOX zadebiutuje "Big Sky", nowy serial kryminalny Davida E. Kelley ("Wielkie kłamstewka"), w którym główne role grają Ryan Phillippe, Kylie Bunbury i Katheryn Winnick. Jest to historia o detektywach poszukujących dwóch sióstr porwanych przez kierowcę ciężarówki w okolicach autostrady w Montanie. Szybko się okazuje, że sprawa jest znacznie większa, niż się wydawało, bo to nie są jedyne dziewczyny, które zaginęły.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Flash (sezon 7) – premiera 2 marca w USA, zwiastun tutaj

· New Amsterdam (sezon 3) – premiera 2 marca w USA

· 9-1-1 (sezon 4) – premiera 2 marca na FOX Polska

· 9-1-1: Teksas (sezon 2) – premiera 2 marca na FOX Polska

· Chicago Fire (sezon 9) – premiera 3 marca na FOX Polska

· Wynonna Earp (sezon 4B) – premiera 5 marca w USA

REKLAMA