Czy "Chirurdzy" dostaną zamówienie na 18. sezon? Ellen Pompeo o możliwym zakończeniu serialu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jeśli "Chirurdzy" dobiegają końca, chcę mieć pewność, że zrobimy wszystko dobrze – mówi Ellen Pompeo o przyszłości serialu. Czy to znaczy, że 18. sezonu już nie będzie?

"Chirurdzy" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w historii telewizji. Ale po tym jak na szpital Grey Sloan Memorial i jego pracowników spadły wszystkie możliwe katastrofy, a większość oryginalnej obsady odeszła, fani pytają, czy nie pora już kończyć. Czy 17. sezon, w którym Meredith Grey walczy z COVID-19, będzie ostatni?

Chirurdzy: Czy będzie 18. sezon serialu?

To pytanie zostało zadane grającej główną rolę w "Chirurgach" Ellen Pompeo w programie "Sunday Morning". Aktorka przyznała, że ona i pozostali producenci serialu zastanawiają się nad tym, czy serial powinien w ogóle powrócić z 18. sezonem. Na razie odpowiedź brzmi: trudno powiedzieć, wszystko zależy od pomysłów na ciąg dalszy.

– Szczerze mówiąc, [jeszcze] nie zdecydowaliśmy. Staramy się to rozgryźć w tym momencie. W tym chodzi o: "Jaką historię opowiadamy?" – powiedziała Pompeo.

Jeśli okaże się, że niewiele już zostało do opowiedzenia, twórcy "Chirurgów" zaczną myśleć o końcu serialu, pomimo wciąż bardzo dobrej oglądalności. A wtedy czeka ich kolejny dylemat: jak po prawie dwóch dekadach zamknąć całą historię w satysfakcjonujący sposób.

– Aby zakończyć tak kultowy serial... jak to w ogóle zrobić? Ja tylko chcę mieć pewność, że ta postać i ten serial, i fani... chcę mieć pewność, że zrobimy to to dobrze – powiedziała aktorka.

Na razie "Chirurdzy" mają przerwę w emisji (powrót w USA 11 marca), a 17. sezon skupia się głównie na zmaganiach serialowych lekarzy z koronawirusem.

REKLAMA