"Przyjaciele" już wkrótce odnajdą się na HBO GO. Znamy datę premiery wszystkich 10 sezonów w serwisie

"Przyjaciele" (Fot. courtesy of HBO GO)

Przerwa w binge'owaniu "Przyjaciół" nie potrwa długo. Zgodnie z przypuszczeniami, serial przejmuje HBO GO, prawdopodobnie już na stałe. Na kiedy planowana jest premiera?

Kiedy "Przyjaciele" znikli wraz z końcem 2020 roku z Netfliksa, wiadomo było, że prędzej czy później odnajdą się albo na HBO GO, albo na HBO Max, kiedy wejdzie do Polski. Dziś już wiemy, że nie będziemy musieli długo czekać.

Przyjaciele już nie na Netfliksie, tylko na HBO GO

HBO ogłosiło, że wszystkie 10 sezonów – czyli 236 odcinków – "Przyjaciół" trafi do HBO GO 15 kwietnia. Nie podano, na jak długo tam zostaną, ale prawdopodobnie licencja nie zostanie już odsprzedana. Dokładnie tak jest w USA, gdzie Warner Bros. odkupił licencje na swoje kultowe seriale, by wszystkie mogły pojawić się i pozostać na HBO Max. W Polsce na HBO GO znajdziecie "Teorię wielkiego podrywu" i większość produkowanych obecnie przez Warner Bros. seriali CW, ale nie ma "Plotkary" czy "Bajeru z Bel-Air", które znikły z Netfliksa wraz z "Przyjaciółmi".

Zagadką na razie pozostaje program specjalny z udziałem odtwórców głównych ról – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera – a także twórców "Przyjaciół". Zgodnie z najnowszymi informacjami, pochodzącymi od Kudrow, nagranie przekładanego kilka razy programu ma się odbyć tej wiosny. "Już coś do tego nakręciłam, więc zdecydowanie to robimy" – zapewniła odtwórczyni roli Phoebe.

Na razie nie wiadomo, kiedy program – będący długim wywiadem z ekipą, a nie kontynuacją losów szóstki przyjaciół – będzie mieć premierę ani czy od razu będzie dostępny w Polsce na HBO GO. Być może będziemy musieli poczekać na HBO Max, który wejście do Europy planuje w drugiej połowie 2021 roku.

Przyjaciele będą na HBO GO od 15 kwietnia

REKLAMA