6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pierwsze zdjęcie Gubernatora z 3. sezonu "The Walking Dead". Zdjęcie obsady "Damages" na 5. sezon. Kolejne odejścia z "Body of Proof". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Zmiana w obsadzie "The Goodwin Games". Z "The Goodwin Games" zniknie Jake Lacy, a zastąpi go T.J. Miller, który zagra jedno z trójki rodzeństwa Goodwinów godzących się ze sobą, po to by dostać spadek po ojcu (pozostali to Becki Newton i Scott Foley). Miller będzie najmłodszym z rodzeństwa, Jimmym, złodziejem, który właśnie wyszedł z więzienia, człowiekiem o wielkim sercu, ale nie potrafiącym się kontrolować.

2. Pierwsze zdjęcia Gubernatora. David Morrissey w roli Gubernatora sporo namiesza w 3. sezonie "The Walking Dead". Gubernator to przywódca grupki ocalałych, który, tak jak w komiksie, stanie się przeciwnikiem Ricka. Stacja AMC już udostępniła jego pierwsze zdjęcie. "The Walking Dead" powróci z 3. sezonem jesienią.

3. NBC kupuje projekt Charlize Theron. Piękna Charlize bardzo lubi seriale, a najbardziej "Grę o tron", w której chciałaby zagrać. Na razie jednak została - wraz z Johnem Glennem - producentką własnego serialu. Będzie on opowiadał o współczesnych losach słynnych rodzin Hatfieldów i McCoyów.

4. Kolejni aktorzy opuszczają "Body of Proof". Ze stałej obsady "Body of Proof" ostatecznie odchodzą trzy osoby: John Carroll Lynch, Nicholas Bishop i Sonja Sohn. Nie wiadomo, czy na ich miejsce przyjdą nowi aktorzy, czy po prostu postanowiono zaoszczędzić na "Body of Proof", a w końcu pewnie serial skasować.

5. Zdjęcie obsady na 5. sezon "Damages". 11 lipca powracają z 5. i zarazem już ostatnim sezonem "Układy". Na zdjęciu, które go promuje, na stole leży Jenna Elfman, są też John Hannah, Ryan Phillippe i Janet McTeer. Oraz oczywiście aktorki, które grają główne role - Glenn Close i Rose Byrne. Jak Wam się podoba to zdjęcie?

6. FX zamawia komedię "Legit". Stacja FX zamówiła 13-odcinkowy serial komediowy "Legit", w którym główną rolę zagra australijski komik, Jim Jeffries. Serial ma opowiadać o komiku (będącym alter ego Jeffriesa) i jego próbach poukładania sobie życia. Czyżby szykował się kolejny "Louie"?

REKLAMA