Netflix prezentuje pełny zwiastun serialu "Sky Rojo". Czarny humor, potężna dawka akcji i czysta adrenalina

"Sky Rojo" (Fot. Netflix)

Netflix pokazał zwiastun "Sky Rojo" i skojarzenie z filmami Quentina Tarantino zrobiło się jeszcze mocniejsze. Zobaczcie, jak twórcy "Domu z papieru" radzą sobie w nowych klimatach.

19 marca na Netfliksie będzie miała miejsce premiera "Sky Rojo", hiszpańskiego serialu, który tworzą Álex Pina i Esther Martínez Lobato ("Dom z papieru"). Zwiastun sugeruje, że czeka nas nieskrępowana zabawa klimatami grindhouse'owymi.

Sky Rojo – pełny zwiastun serialu Netfliksa

Bohaterkami są trzy prostytutki – Coral (Verónica Sánchez, "Przystań"), Wendy (argentyńska wokalistka i aktorka Lali Espósito, "Casi Ángeles") i Gina (kubańska aktorka Yany Prado, "La doble vida de Estela Carrillo") – które postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia, "Velvet"), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre, "Velvet") i Christiana (Enric Auquer, "La línea invisible").

Kobiety rozpoczynają desperacki wyścig, w którym będą musiały stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom, a ich jedynym celem stanie się przetrwanie i odzyskanie wolności. Wszystko jest możliwe, gdy przyszłość to nic innego jak próba przeżycia następnych pięciu minut. Bohaterki muszą wykazać się determinacją, przezornością i poczuciem humoru, żeby przetrwać.

Serial, który powstawał w Madrycie i na Teneryfie, ma już zamówione dwa sezony. Pierwszy z nich będzie składał z ośmiu 25-minutowych odcinków.

Premiera serialu Sky Rojo 19 marca na Netfliksie

Sky Rojo serial netflix

REKLAMA