Bryan Cranston ogląda "Better Call Saul" tak jak fani. A czy pojawi się w finałowym sezonie serialu?

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Czy Bryan Cranston wystąpi w finałowym sezonie "Better Call Saul"? – pytają fani. Aktor nic nie zdradza i zapewnia, że ogląda serial jak my wszyscy i nie przepada za spoilerami.

Po spowodowanej pandemią przerwie ruszają prace na planie 6. sezonu "Better Call Saul". Podczas gdy niektórzy (w tym sam Bob Odenkirk) liczą na happy end dla Saula Goodmana, inni pytają, czy w serialu pojawią się Walter White (Bryan Cranston) i Jesse Pinkman (Aaron Paul).

Czy Bryan Cranston pojawi się w Better Call Saul?

Nie jest to raczej spoiler, który poznamy przed premierą, zwłaszcza że ekipa "Better Call Saul" i "Breaking Bad" potrafi takie rzeczy ukryć przed fanami – wystarczy przypomnieć sobie występ Cranstona w "El Camino". A sam Cranston twierdzi, że nic na ten temat nie wie, ogląda spin-off "Breaking Bad" tak samo jak każdy fan i kiedy spotyka się z jego współtwórcą Vince'em Gilliganem, zastrzega, że nie chce słyszeć żadnych spoilerów.

– Cóż, jestem fanem "Better Call Saul" i jestem w zupełności szczęśliwy, będąc po prostu fanem serialu. Właściwie to kiedy spotykam się z Vince'em, muszę mówić: "Uważaj, żeby nie powiedzieć mi niczego, co się wydarzy". Nie chcę spoilerów, nie chcę, żeby zepsuto moją przyjemność z oglądania. I on się śmieje, ale ja mówię serio. Chcę się cieszyć serialem jak każdy członek publiczności – mówi Cranston w rozmowie z SAG-AFTRA Foundation (via CinemaBlend).

Better Call Saul Bryan Cranston

Plotki o możliwym występie Bryana Cranstona w "Better Call Saul" krążą od dawna, ale trudno powiedzieć, czy zamienią się w konkret. Oto jak sam zainteresowany odniósł się do nich niedługo po premierze "El Camino" w 2019 roku.

– Wiem, że Vince i Peter Gould, który kierują tym serialem, bardzo dbają o swoje postacie i całą historię, więc nie chcą czegoś, co będzie sprawiać wrażenia akrobacji. (...) Jeśli to zrobię – oczywiście zrobiłbym to z tych samych powodów co "El Camino" – to wtedy, kiedy wydawałoby się to właściwe i pasowałoby do tej opowieści. Ja bym to zrobił, bo uwielbiam tych ludzi i Boba, i wszystkich w serialu, którego jestem fanem – powiedział wtedy.

Dziś nie wiemy na ten temat nic więcej. Zdjęcia do 6. sezonu "Better Call Saul" dopiero się rozpoczynają, a premierę AMC zapowiedziało na pierwszy kwartał 2022 roku.

Better Call Saul jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA