Netflix pokazał zwiastun 2. sezonu "Lupina". Szykujcie się na jeszcze więcej akcji, emocji i uroczych przekrętów

"Lupin" (Fot. Netflix)

Jak daleko posunie się Assane Diop, żeby ratować syna? Zwiastun 2. sezonu francuskiego serialu "Lupin" zapowiada, że stawki i emocje jeszcze wzrosną. Premiera nowych odcinków latem!

"Lupin" okazał się jednym z największych serialowych hitów w historii Netfliksa i platforma idzie za ciosem, już teraz pokazując zwiastun 2. sezonu.

Lupin sezon 2 – zwiastun powrotu serialu Netfliksa

W finale 1. serii Assane Diop (Omar Sy) został postawiony pod ścianą, kiedy w odwecie za jego działania porwano jego syna. Co dalej? Netflix wypuścił pierwszy zwiastun, a wraz z nim krótki opis dalszej fabuły: "Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane'a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan".

Akcja pięciu nowych odcinków, które zobaczymy latem 2021 roku, rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału. Jak pokazuje zwiastun, dzieciak stanie się kartą przetargową, której Pellegrini chce użyć jako przynęty na Assane'a. Czy zafascynowany postacią francuskiego złodzieja i mistrza kamuflażu Arsène'a Lupina złodziejaszek poradzi sobie, kiedy zostanie postawiony pod ścianą? I czy znajdzie czas na pełne uroku przekręty, za które publika tak uwielbia serial?

Tego wszystkiego dowiemy się latem i już wiadomo, że na tym "Lupin" się nie skończy. Twórcy mają plany na kolejne serie, a Netflix raczej nie powie "nie", biorąc pod uwagę, jak popularny jest to serial.

Lupin sezon 2 – premiera latem 2021 na Netfliksie

REKLAMA