Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Pokolenie", "Dopasowani", "Paradise PD" i inne premiery

"Pokolenie" (Fot. HBO Max)

Najbliższy tydzień będzie należał do seriali HBO GO i Netfliksa. Wśród zapowiadanych nowości jest "Pokolenie" i "Dopasowani", a z nowym sezonem wraca "Paradise PD".

Przed nami niezbyt ekscytujący tydzień, jeśli chodzi o serialowe nowości. Podczas gdy na HBO GO startuje "Pokolenie", Netflix proponuje serial sci-fi "Dopasowani" i 3. sezon "Paradise PD". Nowa seria "Good Girls" na razie tylko za oceanem.

Pokolenie (nowość HBO Max) – 11 marca na HBO GO

Najważniejsza premiera nadchodzącego tygodnia to "Pokolenie", nowy serial HBO Max opowiadający o zróżnicowanej grupce uczniów szkoły średniej, którzy odkrywają współczesną seksualność. Okazuje się to testem dla przekonań o życiu, miłości i naturze rodziny zakorzenionych w ich konserwatywnej społeczności. W ekipie producentów znajduje się Lena Dunham, twórczyni "Dziewczyn".

Paradise PD (sezon 3) – 12 marca na Netfliksie

Zwyrodnialcy, patałachy, psychopaci, idioci – oto gliniarze z Paradise PD. Mając takich stróżów prawa, czy potrzeba przestępców? Jedna z najbardziej niegrzecznych kreskówek dla dorosłych powraca z 3. sezonem, a za opis fabuły niech wam posłuży bardzo konkretna obietnica Netfliksa: "Zrobi się dziwnie".

Dopasowani (nowość) – 12 marca na Netfliksie

"Dopasowani" to nowy serial Netfliksa w klimatach "Black Mirror". Zobaczymy w nim niedaleką przyszłość, w której znalezienie idealnego partnera jest bardzo proste, przynajmniej teoretycznie – wystarczy test DNA, który wskaże, w kim powinniśmy szaleńczo się zakochać ze względu na genetyczne predyspozycje. W roli szefowej firmy MatchDNA, która to umożliwia, występuje Hannah Ware.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Good Girls (sezon 4) – premiera 7 marca w USA, zwiastun tutaj

· South Park: Vaccination Special (odcinek specjalny) – premiera 10 marca w USA

· Cake (sezon 4) – premiera 11 marca w USA

REKLAMA